ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

Відбуватиме покарання довічно

Суспільство 2356

Вироком Хмельницького міськрайонного суду визнано винним 43-річного З. у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.186 (грабіж) та пунктів 4 і 13 ч.2 ст.115 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) КК України.

 Як поінформував начальник відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури області О.Бардецький, обставини справи свідчать, що після відбування покарання за скоєння умисного вбивства чоловік познайомився з молодою хмельничанкою, спільно з якою і проживав. Але після двох років знущань та образ від постійно п’яного співмешканця вигнала його зі своєї квартири та категорично відмовилась від подальшого спільного з ним життя.
Обурений чоловік, незважаючи на те, що п’ятнадцять років вже їв тюремну баланду за убивство, вирішив жорстоко помститися жінці. Різдвяного ранку він очікував її біля під’їзду, а коли та вийшла з будинку на роботу, почав щосили бити металевим прутом, який приніс заздалегідь. Далі вирвав з рук непритомної жінки її сумку та втік. Не приходячи тиждень до тями, від численних переломів та крововиливів потерпіла померла.
Завдяки принциповій позиції під час розгляду справи державного обвинувача, вбивцю засуджено до довічного позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую