ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

На Хмельниччині сильний вітер валив дерева і стовпи на проїжджу частину

Суспільство 3883
Внаслідок негоди деякі населені пункти залишились без електроенергіїСильний вітер валив дерева на проїжджу частину
Внаслідок негоди деякі населені пункти залишились без електроенергії

Триває ліквідація наслідків негоди на Хмельниччині. Внаслідок погодних умов жертв з боку населення області не зареєстровано.

10 червня протягом доби до оперативно-координаційного центру Територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області надходили повідомлення про те, що на території Хмельницької області та обласного центру відбулися падіння дерев, перекриття автодоріг та часткове відключення від електроенергії окремих населених пунктів. Всі ці події сталися внаслідок ускладнення погодних умов, а саме: сильних злив та шквального вітру швидкістю 15-20 метрів за секунду. Для ліквідації наслідків стихії Територіальним управлінням МНС області були задіяні чергові відділення пожежно-рятувальних підрозділів міст Хмельницького та Красилова, селища Летичів та відділення групи рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ТУ МНС області. Загальна кількість задіяного особового складу 35 чоловік та 11 одиниць техніки. Співробітники МНС за допомогою аварійно-рятувального інструменту проводили роботи щодо розкрижування та прибирання дерев з проїжджих частин, ліній електропередач та балконів житлових будинків.

Характерні приклади

10.06.2012 року о 08 год. 22 хв.,  в Хмельницькому за адресами: по вул. Володимирські 80, вул. Інститутські 14, вул. Кам’янецькій 159/2, вул. Кам’янецькі 112/1, внаслідок сильного вітру повалено дерева на проїжджій частині автодороги, на лінії електропередач та на балкон житлового будинку. Особовим складом відділення ДПРЧ-1 проведена робота по зрізанню аварійних дерев, прибирання повалених дерев з проїжджої частини автодороги та з балкону квартири житлового будинку.

10.06.2012 року о 08 год. 25 хв. на пункт зв’язку частини ДПРЧ-3 надійшло повідомлення про те, що на перехресті вулиць Вокзальна – Урицького внаслідок шквального вітру на дорогу впало дерево та перешкоджає проїзду автотранспорту.

10.06.2012 о 10 год. 35 хв. поступило повідомлення про те, що внаслідок шквального вітру на проїжджу частину автодороги повалились дерева та перекрили проїзду автотранспорту. Особовим складом рятувального відділення за допомогою бензопил проводились роботи щодо розкрижування дерев та прибирання їх з проїжджої частини автодороги.

10.06.2012 о 13 год. 25 хв. поступило повідомлення про те, що внаслідок шквального вітру по вул. Заводські, 93 дерево впало на сусіднє дерево та загрожує падінням на дах житлового будинку.  Особовим складом рятувального відділення за допомогою бензопил проводились роботи щодо розкрижування та прибирання дерева.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Хмельниччині рейсовий автобус з’їхав у кювет

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую