ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

На Хмельниччині директор ТОВ поцупив у британських інвесторів вісім з половиною мільйонів гривень

Суспільство 2076

Шахраєві загрожує дев’ять років позбавлення волі, три роки позбавлення права обіймати керівні посади та конфіскація усього власного майна і коштів, одержаних злочинним шляхом

Саме такий вирок виніс днями Хмельницький міськрайонний суд місцевому махінатору, розглянувши матеріали, зібрані податковою міліцією.
Оперативникам вдалося зібрати достатньо доказів вини підприємливого директора товариства з обмеженою відповідальністю з Хмельницького району, який, увійшовши в довіру до грошовитих іноземців, підписав з ними договір про передачу корпоративних прав на ведення сільськогосподарської діяльності. Задля цього ділок показав бізнесменам з Великобританії липові папери, які начебто засвідчували право власності на земельні ділянки загальною площею 1800 гектарів.
Вважаючи, що роблять вигідну інвестицію в аграрний сектор краю, англійці «відвалили» шахраю чималий куш – більше восьми мільйонів гривень.
І ці кошти таки пішли у бізнес, та тільки в чужий: отримавши зазначену суму на рахунок підконтрольного підприємства, махінатор створив дві власних фірми і вніс отримані кошти до їх статутного фонду.
Однак тішитися багатством новоявленому мільйонеру довелося недовго. Його незаконні діяння податківці, а пізніше суд класифікували як ряд злочинів: шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах (ч.4 ст.190 ККУ), зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 ККУ) та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом (ч.3 ст.209 ККУ). 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую