ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

На Хмельниччині законно здають в оренду приміщення лікарні

Суспільство 2850

За дорученням прокуратури Хмельницької області, Шепетівська міжрайонна прокуратура провела перевірку за повідомленням у мережі Інтернет щодо незаконної передачі в оренду приміщення центральної районної лікарні.

Встановлено, що рішеннями сесії Шепетівської районної ради від 09.08.2011 та 07.03.2012 надано дозвіл Шепетівській центральній райлікарні на передачу в оренду ТОВ «АВК Фарм» строком на п’ять років приміщень відділення урології, загальною площею 25 кв.м та 42 кв.м відповідно, для роздрібної реалізації лікарських засобів.
Згідно з вимогами Закону України «Про оренду державного та комунального майна» проведено конкурси на передачу в оренду зазначеного майна комунальної власності. Оскільки на засідання комісії конкурсів надано одну пропозицію від вказаного товариства з додержанням усіх умов, прийнято рішення про надання ТОВ «АВК Фарм» у строкове платне користування згаданих вище приміщень, про що укладено відповідні договори.
У зв’язку з тим, що порушень вимог законодавства стосовно передачі Шепетівською ЦРЛ в оренду приміщень ТОВ «АВК Фарм» не виявлено, підстав для заходів прокурорського реагування немає.
Крім того, прокуратурою області не встановлено причетності працівників прокуратури до передачі в оренду зазначеного комунального майна, як про це вказувалось у повідомленні. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую