ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Проїзд у громадському транспорті знову подорожчає

Суспільство 3234
Фото: Євгеній ДОРОФЄЄВ

17 серпня в міському Будинку культури (вул. Проскурівська, 43) відбудуться громадські слухання щодо встановлення тарифів на проїзд в міському пасажирському транспорті загального користування.

Усіх бажаючих висловити свою думку стосовно підвищення ціни за проїзд, запрошує управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. За словами начальника управління Петра Кузьміна, ціну на проїзд у всіх видах громадського транспорту пропонуватимуть підняти на 25 копійок. Відтак, проїзд у тролейбусі коштуватиме 1,25 гривні, у великогабаритних автобусах – 1,75гривні або навіть 2, а у маршрутках, відповідно 2 гривні, або 2,25 гривні. Та це за умови, що на громадських слуханнях ці тарифи будуть узгоджені і затверджені.
Нагадаємо, востаннє ціну на проїзд збільшували у квітні минулого року на 25 копійок (з 1,25 на 1,5 гривні) на великогабаритних автобусах не комунальної власності та так званих соціальних маршрутах комунальної власності. На тролейбусах та маршрутках ціни до однієї та двох гривень відповідно, востаннє піднімали майже два роки тому.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую