ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відкрився перший велоцентр

Суспільство 2797
Фото: автора

У дендропарку відкрився перший у місті велоцентр під відкритим небом. До уваги хмельничан пропонуються три маршрути: сімейний, дитячий та екстремальний, а також обладнані стоянки для велосипедів.

Дитячий маршрут призначений для навчання найменших хмельничан, сімейний має середній рівень складності, а екстремальний обладнаний трамплінами та перешкодами.
За словами ініціатора створення центру, члена громадської ради при міськвиконкомі Дениса Монастирського, за велосипедним транспортом – майбутнє, адже він сприяє активному та здоровому способу життя та є екологічно чистим. «До того ж, можу запевнити на власному досвіді, що пересуватися центром міста іноді швидше на велосипеді, ніж за допомогою громадського транспорту чи авто, - розповідає пан Денис. - Сподіваюся, що з цих невеликих маршрутів розпочнеться майбутнє велосипедного руху міста. Ми зможемо об’єднати громаду навколо цієї ідеї та згодом прокладемо велосипедні доріжки хоча б на центральних вулицях. Зрештою, велосипед – це сьогодні модно».
Під час урочистого відкриття велоцентру директор магазину «Веломан-Екстрім» Вадим Зеленко, який зробив значний внесок у його розвиток, привітав присутніх із маленьким кроком у Європу. «Велосипед – це неодмінний атрибут європейської культури. Сподіваюся, що подібні вело-траси будуть прокладені у всіх парках міста», - наголосив пан Вадим.
Також до створення велоцентру долучилося комунальне підприємство «ЗеленБуд». За словами директора підприємства Ігора Ялохи, головне – не зупинятися на досягнутому і створити умови для того, щоб діти зростали в екологічно чистому місті та вели активний спосіб життя.
На веломанів, які завітали на відкриття, чекали конкурси та подарунки. Діти взяли участь у перегонах на велосипедах та веломобілях, а також у конкурсах на кмітливість.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую