ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

На Хмельниччині працюють іноземні спостерігачі

Суспільство 1947

Відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи з представником Сполучених Штатів Америки пані Шеріл Хіпп Енн, другим секретарем, віце-консулом Посольства США в Україні.

Пані Шеріл Хіпп перебуває на Хмельниччині з місією міжнародного спостерігача. У ході зустрічі очільник краю запевнив офіційного спостерігача у тому, що влада усіх рівнів зацікавлена у проведенні демократичних, чесних та прозорих парламентських виборів, які відбудуться 28 жовтня. 
“Наше завдання – спостерігати за виборчим процесом в Україні вцілому та в Хмельницькій області зокрема. Вибори мають пройти чесно та відкрито, без примусу та тиску з боку влади та у відповідності до чинного законодавства”, - зауважила пані Хіпп під час візиту.
Василь Ядуха дав відповіді на запитання, що найбільше цікавили спостерігачів. Мова йшла про формування окружних виборчих комісій. “Усі комісії утворено відповідно до чинного законодавства України”, - зауважив Василь Ядуха. Особливе зацікавлення гостей викликала роль засобів масової інформації у виборчому процесі, зокрема, чи всі кандидати у народні депутати та політичні сили мають рівний доступ до ЗМІ, можуть друкувати свої агітаційні матеріали на шпальтах газет та демонструвати відеоролики. Голова адміністрації відзначив, що жодного тиску на представників преси він не допустить. Адже, як вимагає Президент України Віктор Федорович Янукович, вибори мають пройти чесно та відкрито, у відповідності до законів нашої держави. Кожна політична партія та кандидати у депутати мають рівні права та можливості їх реалізації через засоби масової інформації. Як відзначила пані Хіпп, за час свого перебування на території Хмельницької області з місією спостерігача, вона має на меті відвідати окружні та дільничні виборчі комісії, провести ряд зустрічей з представниками різних політичних сил задля неупередженого та різностороннього аналізу виборчого процесу. Сторони домовились про всебічне сприяння роботі іноземних спостерігачів та забезпечення їх комфортного перебування на теренах області. 

adm.km.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую