ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

На одній з дільниць Хмельницького забули кинути бюлетень у скриньку (ОНОВЛЕНО, ВІДЕО)

Вибори 2094

Члени комісії виявили у кабінці для голосування заповнений бюлетень.

За словами голови ДВК № 681486, що розташовується в обласній філармонії, Миколи Крищука, вибори на дільниці проходять спокійно. Станом на 12 годину проголосувало майже 30 % виборців.
Наш кореспондент повідомляє, що у цей час черг не було, особливих порушень – також. Однак в одній із кабінок для голосування члени комісії побачили заповнений бюлетень, який не кинули в скриньку. Голова комісії при свідках згорнув бюлетень і кинув його в урну для голосування, дорікнувши спостерігачам, що вони не старанно виконують свій обов’язок та не слідкують за виборцями, коли вони виходять із кабінок.


«Зараз на дільниці немає усіх членів, оскільки троє поїхали до виборців, котрі голосують на дому, - розповідає Микола Крищук. - Просив спостерігачів бути пильними, але вони зайняті своїми справами і недогледіли, що виборець вийшов із кабінки без бюлетеня».
Також в одній із кабінок хтось "позичив" ручку, якою заповняють бюлетні.
 

Нагадаємо, якщо ви стали свідком порушення на виборчій дільниці чи володієте інформацією, яку варто оприлюднити, подати її можна за телефоном 067-380-77-60 чи на електронну скриньку info@ye.ua.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую