ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

На Хмельниччині не всі виборчі комісії змогли порахувати голоси і заповнити протоколи

Галина МЕЛЬНИК Вибори 2717
Найбільш активними були виборці Білогірського району
Найбільш активними були виборці Білогірського району. Фото: з архіву

У Комітеті виборців України розповіли про особливості голосування в області.

Згідно даних ЦВК, явка виборців на Хмельниччині становила 50,8 відсотків, усього в області 521391 виборець отримав бюлетені. Найактивніше голосували у Білогірському районі: там віддали голоси за нову владу 65,7 відсотка виборців. Найменш активними були на Старокостянтинівщині, де явка становила 44,2 відсотка. Як розповіли в Комітеті виборців, особливих порушень спостерігачі не зафіксували. Представники організації відзначають, що проблеми виникали з роботою комісій.

“Є вже результати, які свідчать, що у Хмельницькому буде другий тур виборів. У Шепетівці переміг з великим відривом чинний в.о мера Михайло Полодюк, який набрав близько 30 відсотків голосів. За попередніми даними, у Славуті міським головою знову обрали Василя Сидора, а в Кам'янці-Подільському — Михайла Сімашкевича”, - сказав голова Хмельницького обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв.

За його словами, на деяких дільницях у Городку перераховували голоси, і в Кам'янці-Подільському багато дільниць відправляли на уточнення протоколів. Юрій Ануфрієв каже, це свідчить, що проблеми з дільничними виборчими комісіями були до початку виборів і продовжились у день голосування.

У Комітеті виборців кажуть, вогомих порушень під час виборів не зафіксували.

У міліції відзначають, що порівняно з минулими роками, з приводу порушень - нормальна статистика. Люди перестаховувались і повідомляли правоохоронців про свої підозри. Найгучніші порушення, які зафіксувала міліція: жінка-спостерігач намагалась проголосувати двічі, фальшиве “замінування” дільниці, фотографування свого бюлетеня. Найбільше звернень було з Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Нетішина.

“З початку виборчих перегонів надійшло 135 повідомлень про порушення, проте більшість із них не підтвердилась. У тому числі 39 звернень було у день виборів. Нині по 55 зверненнях прийнято рішення, З них у 7 випадках отримані відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриті кримінальні провадження. Інформація про підвезення виборців і прямий підкуп не підтвердилась”, - зазначила начальник сектору зв'язків з громадськістю УМВС України в Хмельницькій області Інна Глега.

У Комітеті виборців припускають, перемога у виборах чинних міських голів свідчить, що люди уже оцінили їх роботу і не хочуть інших керівників.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую