ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Хмельницька виборча комісія оприлюднила результати виборів міського голови

Вибори 4407
Олександр Симчишин приступить до виконання обов’язків міського голови Хмельницького на цьому тижні
Олександр Симчишин приступить до виконання обов’язків міського голови Хмельницького на цьому тижні. Фото: з архіву

Офіційно ж Олександр Симчишин стане мером за декілька днів.

Міська виборча комісія оприлюднила постанову про результати повторного голосування  виборів Хмельницького міського голови. «Результати ми озвучили 17 листопада, але постанову не приймали, оскільки чекали на оскарження від учасників виборчого процесу, - каже заступник голови комісії Віталій Швед. – Оскільки термін оскарження минув, ніхто до суду не звертався, ми прийняли постанову, якою встановили, що міським головою Хмельницького обрано Олександра Симчишина».

Скоріше за все вже сьогодні виборча комісія прийме рішення й про проведення сесії новообраної міської ради, на якій офіційно представлять не лише нового мера Хмельницького, а й новообраних депутатів Хмельницької міської ради. «Думаю, що сесія відбудеться в середу чи четвер», - зауважив Віталій Борисович.

Нагадаємо, в другому турі виборів міського голови Хмельницького за Олександра Симчишина проголосували 41 943 виборці, а за його опонента Костянтина Чернилевського – 27 008 виборців. У новообраній Хмельницькій міській раді найбільшу кількість мандатів – десять, отримало ВО «Свобода». Дев’ять обранців представлятимуть «Об’єднання «Самопоміч», сім – «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «За конкретні справи» та «Батьківщина» - шість. Партія «Поруч» матиме чотирьох депутатів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую