ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

Безробітні та посадовці: хто балотується на посаду міського голови у Городку

Наталя ГАРМАТЮК Вибори 3787
У шести ОТГ на Хмельниччині восени відбудуться вибори
У шести ОТГ на Хмельниччині восени відбудуться вибори. Фото: www.zhitomir.info

У Городоцькій міській громаді відбудуться вибори.

У Городку за посаду міського голови на виборах 29 жовтня боротимуться семеро кандидатів. Двоє з них -  самовисуванці, решта балотуються від БПП “Солідарність”, ВО “Свобода”, політичних партій Народний Рух України, “Опозиційний блок” та “За конкретні справи”. Є серед них і безробітні, і пенсіонери, і чиновники.

Серед самовисуванців — безпартійний підприємець із Городка Юрій Зубик та безробітний член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Вацлав Світана.

Від БПП висувається безпартійний теперішній голова Городоцької райдержадміністрації Віталій Кропивницький. Він, до речі, за минулий рік задекларував майже 50 тисяч гривень заробітної плати, три земельні ділянки. Окрім того, Віталій Вікторович у декларацію вніс чотири квартири у Хмельницькому, які знаходяться у спільній власності та два легковика, - власність інших осіб. Один із яких, "Daewoo Lanos" може належати народному депутату України Олександру Ксенжуку, саме він, згідно із декларацією Кропивницького, є власником автівки.

На посаду міського голови Городка балотується і чинний мер - 49-річний Василь Підлісний. Він є членом партії “За конкретні справи”, від цієї ж політичної сили і висувається. Василь Васильович задекларував чотири земельні ділянки своїх, дві у дружини та одну у доньки.

Окрім того, міський голова має у власності будинок у Городку площею 249,5 метрів квадратних, господарську будівлю, автомобіль вантажний “NISSAN” та користується причепом іншого громадянина. Отримав Василь Підлісний за основним місцем роботи 96 236 гривень заробітної плати та приз у 100 гривень. Дружина задекларувала частину квартири у Городку, власний вантажний автомобіль “УАЗ 452Д”, заробітна плата отримана за основним місцем роботи — 57 211 гривень та повернення податку 1 298 гривень. Дочка отримала дохід від надання майна в оренду — 8 261 гривень та зобов'язання за договорами страхування — 3 000 гривень.

Всеукраїнське об'єднання “Свобода” пропонує на посаду мера Городка свого однопартійця Григорія Легкого. Григорій Анатолійович найстарший із кандидатів, йому 64 роки, працює вчителем у Городоцькій гімназії, де раніше був директором.

Наймолодший 27-річний кандидат висувається від “Опозиційного блоку”. Павло Паровий проживає у Городку, має вищу освіту і тимчасово не працює.

Від політичної партії Народний Рух України на вибори піде 58-річний Костянтин Омельчук, колишній голова райдержадміністрації. Кандидат - пенсіонер, має вищу освіту, є членом політичної партії Народний Рух України. Окрім того, Костянтин Миколайович депутат Городоцької районної ради. Кандидат задекларував три земельних ділянки, - дві на Житомирщині, одна на Хмельниччині, квартиру у спільній власності та автомобіль “ЗАЗ 110207”. У Городоцькому районному управлінні освіти, за основним місцем роботи, отримав 81 779 гривень заробітної плати. Ще отримав 35 595 гривень пенсії, 1 000 гривень соціальної виплати від міськради, 12 422 гривень благодійної допомоги від ПАТ "Оболонь".

Хто ж займе крісло міського голови Городка вирішуватиметься уже 29 жовтня. Крім цього райцентру, з очільниками визначатимуться ще у шести об'єднаних територіальних громадах.  Взимку очікуємо ще одні вибори в новостворених ОТГ.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую