ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Огляд соцмереж: що пишуть хмельничани про попередні результати виборів

Вибори 3789
Думки хмельничан щодо попередніх результатів виборів - різняться
Думки хмельничан щодо попередніх результатів виборів - різняться. Фото: Reuters

Екзит-поли показали значну перевагу Володимира Зеленського.

В Україні завершився другий тур виборів Президента України. За результатами Національного екзит-полу (станом на 20.00), Володимир Зеленський набирає 73% голосів виборців, а Петро Порошенко - 25,5%. Відразу після появи такої інформації, користувачі соцмереж почали публікувати власні міркування з цього приводу.

«От і виборам кінець. А от тепер як думаєте скільки депутатів Хмельницької міської ради мігрують до партії «Слуга народу», - написав на сторінці у Фейсбуці хмельницький активіст Олег Черненко.

Хмельницька волонтерка Тетяна Юзепчук пише про те, що людей нічого не вчить — ні війна, ні біль.

«Мені просто дуже страшно і боляче... люди відтоді як я прийняла публічну політичну позицію, за цей час ви мене осуджували, обливали брудом... Мої справжні і надійні, підтримували та допомагали, дякую, мої друзі. Боремось далі за Україну... Ми програли бій, але не війну... ніколи не здаватись...», - зазначила Тетяна.

Організатор фестивалю «Respublica FEST» Андрій Зоїн теж висловив свою думку щодо попередніх результатів виборів.

«Ну вось і назва для нашого бренду сумок народилася! 27% назвемо. Вже на «Respublica FEST»можна буде придбати», - написав Андрій Зоїн у Фейсбуці.

Із підтекстом віджартувався про вибори хмельничанин Олександр Полянський: «Весна прийде – саджати будемо». Весна закінчується 31 травня».

  

«Тільки 4 хвилини, як закрилися дільниці, але в мене до Зеленського вже є питання: де дороги? Чому такі маленькі пенсії?»,- пише хмельницький блогер Олександр Зорян.

Ще один місцевий блогер Андрій Овчарук схвалив вибір українців. Хмельничанин привітав усіх з перемогою.

«Знайомтесь шостий президент України, вірю що Володимир Зеленський буде таким президентом, як у серіалі «Слуга Народу» лиш в цьому випадку, можливо щось і поміняється на краще!!!З перемогою!», - зазначив Андрій Овчарук.

«Боже, збережи мою країну! God, save my country!», - написав заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук.

Ще один хмельничанин Юрій Єфаноф опублікував посту Фейсбуці. під яким запропонував усім користувачам написання питання що Володимира Зеленського. Серед них – коли долар буде по 8 гривень, коли вчителі почнуть отримувати по 4000 доларів зарплати та інше.

Після заверешення голосування поділіився світлиною у соцмережах і хмельничанин Руслан Рохов, який увійшов до команди Володимира Зеленського.

"З новообраним Президентом України", - написав Руслан Рохов.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую