ye-logo.v1.2

Політична реклама Чотири округи на Хмельниччині і другий номер у виборчому списку

Вибори 1931
Кандидати від партії «Сила і честь» представлені на чотирьох округах у Хмельницькій області
Кандидати від партії «Сила і честь» представлені на чотирьох округах у Хмельницькій області

Політична партія Ігоря Смешка «Сила і честь» представила кандидатів у народні депутати від Хмельниччини.

Зустріч із кандидатами у народні депутати, які балотуватимуться до Парламенту від Хмельниччини, днями відбулася в обласному центрі.

Кандидати від партії «Сила і честь» представлені на чотирьох округах в області і презентувати та підтримати їх приїхав також кандидат Володимир Замана, який балотується за партійним списком.

Отож, місто Хмельницький із округом №187 представлятиме Олег Слободян. На окрузі № 190 балотується заступник директора ТОВ “Енергополіс” Василь Гаврилюк. На 189 округу свою кандидатуру висунув приватний підприємець Олександр Миклуш. Інтереси виборців округу №193 у Верховній Раді готовий представляти Руслан Дудзяк.

Головною метою своєї діяльності кандидати від партії «Сила і честь» вбачають створення потужного середнього класу, який становитиме не менше як 50% населення.

«Важливо, щоб середнім класом у нас були не лише представники бізнесу, а й творча і наукова інтелігенція, військовослужбовці та пенсіонери. Це один із найважливіших кроків, як і підтримка вітчизняного товаровиробника і відкриття внутрішнього ринку», – зазначив Володимир Замана, кандидат у народні депутати, який йде до парламенту під №5 у виборчому списку.

Ще одне завдання, яке ставлять перед собою члени партії «Сила і честь» – гарантувати безпеку кожному громадянину і відновити соціальну справедливість у країні. Кожна людина в державі має отримати право на захист, чесні суди і справедливі закони.

Володимир Замана заявив, у разі перемоги на парламентських виборах партія об’єднуватиметься з тими, хто буде вести глобальну і ефективну боротьбу з корупцією.

Нагадуємо, партія «Сила і Честь» у виборчому бюлетені – під №2.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую