ye-logo.v1.2

Політична реклама Вячеслав Неволько наполягатиме, щоб освітяни та медики стали держслужбовцями

Вибори 5483
Вячеслав Неволько, кандидат у народні депутати на ВО №187
Вячеслав Неволько, кандидат у народні депутати на ВО №187

Про це кандидат у народні депутати України на виборчому окрузі №187 заявив на одній з зустручей.

Вячеславу Невольку проблеми медиків не чужі. Він добре володіє ситуацією, оскільки його дружина є медичним працівником, а тому проблеми в галузі охорони здоров’я обговорюють у родинному колі. Знає кандидат у народні депутати на виборчому окрузі №187 (частина Хмельницького) і про низькі заробітні плати та запевняє, що готовий виправити ситуацію відвідними законопроектами. Про це і не тільки Вячеслав Неволько говорив у Хмельницькій міській дитячій лікарні, куди днями завітав.

Вижити за 3500 гривень зарплати та ще підпрацьовувати на декількох роботах – неприпустимо. В цьому впевнений В’ячеслав Неволько. А тому наполягатиме, щоб медичні працівники, а також вчителі отримали категорію державних службовців. Та не лише потрібно на законодавчому рівні вирішувати питання заробітних плат, а й потреби медзакладів.

Під час візиту до дитячої лікарні єдиний демократичний кандидат по 187 виборчому округу Вячеслав Неволько, поспілкувавшись із персоналом закладу, сказав: «Я думаю, що всі ті проблеми, про які ви мені розповіли, вирішити реально. Зробимо».

Запросив медиків і на дебати, які пройдуть на спорткомплексі «Поділля» в неділю, 14 липня, о 17.00. «Я вас запрошую усіх на публічні дебати, які відбудуться 14 липня о 17 годині на стадіоні «Поділля», - сказав Вячеслав Неволько. - Чому я вас запрошую? Тому що ви, ваші колеги, ваші друзі зможуть почути позиції Вячеслава Неволька, який стоїть перед вами і позицію пана Стефанчука, якого я викликав на дебати».

Змінювати підхід до будь якої сфери життя потрібно систематично, докорінно і лише на законодавчому рівні. Саме представник українського парламенту від громади має можливість змінити ситуацію. У цьому переконаний Вячеслав Неволько. І головне, знає як. «Я гарантую, що, завівши інвестора, він підпише угоду з громадою, в якій законом передбачені додаткові вклади в ту чи іншу галузь. Це європейська практика, - каже Вячеслав Анатолійович. - Ми домовляємося з інвестором секторально, до прикладу, прописуємо, що потрібно виділити певну частку інвестиційних коштів на медицину, і все буде зроблено. Я готовий лобіювати це питання на найвищому законодавчому рівні, паралельно додаючи зміни до закону та подаючи нові закони, тому що це системна робота».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую