ye-logo.v1.2

Політична реклама Вячеслав Неволько: «У парламенті мають працювати професіонали із незаплямованим минулим!»

Вибори 1971
Пріоритетами роботи Вячеслав Неволько вважає відродження місцевого аеропорту, будівництво сміттєпереробного заводу, добудову Чернелівського водогону та Палацу спорту
Пріоритетами роботи Вячеслав Неволько вважає відродження місцевого аеропорту, будівництво сміттєпереробного заводу, добудову Чернелівського водогону та Палацу спорту

Кандидат у народні депутати на окрузі №187 розповів про своє бачення розвитку Хмельницького.

Сьогодні, 15 липня, кандидат у народні депутати Вячеслав Неволько під час прес-конференції розповів журналістам і представникам громадськості про своє бачення, як має розвиватися місто Хмельницький.

Пріоритетами роботи в окрузі він вважає відродження місцевого аеропорту, будівництво сміттєпереробного заводу, добудову Чернелівського водогону та Палацу спорту. Щоб реалізувати ці проєкти потрібно не лише залучати державні субвенції, а й міжнародні інвестиції. У цьому він має досвід, адже свого часу створив успішну компанію з голландськими капіталовкладеннями.

«Я знаю, що означає створювати нові робочі місця й займатися виробництвом. Свого часу ми залучили в місцеву економіку понад 36 мільйонів євро іноземних інвестиційних проєктів. Свою продукцію ми експортували в Нідерланди, Бельгію, Індію, — розповідає Вячеслав Неволько. — Я неодноразово звертався до нинішнього прем’єр-міністра ввести в Україну 1,6 мільярда євро інвестицій на будівництво сміттєпереробних заводів. Проте через відсутність відповідного законодавства й чітких правил гри інвестори побоюються вкладати в країну гроші».

За його словами, для будівництва сміттєпереробного заводу потрібно залучати не кредити, а інвестиції. Це можна буде зробити лише після законодавчих змін, над якими він готовий працювати.

Також Вячеслав Неволько відповів на питання щодо ситуації з пенсіями. Наразі у ВО «Батьківщина» є позиція, що мінімальна пенсія для українців повинна становити понад три тисячі гривень, а не нинішні — 1600 гривень.

На зустріч із Вячеславом Неволько прийшли не лише журналісти, а й представники громадськості.

Щоб запустити процес позитивних змін в країні та у Хмельницькому, в парламенті повинні працювати професіонали незаплямовані «темним» минулим. Тому Вячеслав Неволько закликав хмельничан прийти 21 липня на виборчі дільниці й зробити мудрий вибір.

«Головне — прийти самому й привести закликати близьких. Бо 21 липня ми обираємо не лише політичну силу, а й конкретного депутата, з яким впродовж п’яти років доведеться жити. Якщо ви будите пасивними, оберуть за вас», — наголосив Вячеслав Неволько.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую