ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Вибори на Хмельниччині: без порушень, але не вчасно

Вибори 2513
В Україні стартували позачергові вибори до Верховної Ради
В Україні стартували позачергові вибори до Верховної Ради. Фото: khm.gov.ua

Спостерігачі повідомляють про перші порушення

В Україні стартували позачергові вибори до Верховної Ради. О 8 ранку відкрилися виборчі дільниці для голосування. На Хмельниччині голосує понад мільйон виборців, для них на семи округах працює 1536 дільниць. Як повідомив координатор спостереження «Опори» за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик не всі дільниці на Хмельниччині відкрились вчасно.

"Загалом всі дільниці відкрились вчасно, але були деякі незначні затримки. Наприклад, в селі Літки Деражнянського району затягнувся процес опломбування скриньки, це не є порушенням, члени комісії дотримались процедури, але не вклались у час. Окрім цього на деяких дільницях спостерігається менша кількість скриньок для голосування ніж того вимагає закон. Так наприклад в селі Копачівка Ярмолинецького району стоїть лише одна скринька для голосування. На інших дільницях області така ситуація теж спостерігається.Ще цікавий випадок в Білогір'ї, та на одній з дільниць бюлетені зберігались не на дільниці, а в іншому приміщенні. З ранку на дільницю члени виборчої комісії прийшли вже з ними. Вони принесли їх в руках з іншої будівлі, зараз ми встановлюємо за якою процедурою це все відбувалось і чи були порушення", - коментує Андрій Попик.

Стежать за процесом волевиявлення і правоохоронці. За їх словами, станом на 8 годину всі дільниці в області відкрилися вчасно і без порушень. Процес голосування на Хмельниччині розпочався спокійно.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую