ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Деражнянський суд конфіскував більше мільйона гривень внеску на підтримку Гриценка

Вибори 1608
НАЗК подало позов до Деражнянського суду та виграло його
НАЗК подало позов до Деражнянського суду та виграло його. Фото: nazk.gov.ua

Відповідний позов подало Національне агентства з питань запобігання корупції.

Перший тур виборів президента України пройшов ще 21 квітня, але судові процеси, пов’язані з виборчим процесом, й досі тривають. Зокрема, Деражнянський районний суд ухвалив рішення про конфіскацію 1 мільйона 150 тисяч гривень внеску, здійсненого з порушенням на підтримку кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка. Про це повідомила пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції.

В Єдиному реєстрі судових рішень є подібна постанова, датована 17 липням цього року. У ній йдеться і про те, що вона набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. І, як повідомляють у НАЗК, постанова суду набрала законної сили.

У постанові зазначено, що «ОСОБА_1» (хто цей благодійник не вказуються) , маючи непогашений податковий борг у розмірі 624 гривні 65 гривень, здійснив добровільний внесок на накопичувальний рахунок виборчого фонду кандидата 1,15 мільйони гривень, чим порушив ч.9 ст. 43 Закону України «Про вибори Президента України», п.8 ч.1 ст. 15 Закону України «Про політичні партії в Україні» та вчинив правопорушення, передбачене ст. 212-15 КУпАП.

«Так, розглянувши матеріали, що надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції щодо притягнення до відповідальності фізичної особи, яка порушила встановлений порядок надання фінансової підтримки для здійснення передвиборної агітації кандидата на пост Президента України, суд визнав особу винною із застосуванням штрафу у 1 190 гривень та конфіскації на користь держави всієї суми внеску», - повідомили в НАЗК.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую