ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

ЦВК призначила вибори на грудень

Вибори 2620
Перші вибори депутатів та голів пройдуть у 86 об'єднаних територіальних громадах України
Перші вибори депутатів та голів пройдуть у 86 об'єднаних територіальних громадах України. Фото: cvk.gov.ua

Відповідну постанову оприлюднили вчора, 11 жовтня.

Центральна виборча комісія призначила на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори депутатів та голів у 86 об’єднаних територіальних громадах України. Про це йдеться на офіційному сайті ЦВК.

На Хмельниччині перші вибори пройдуть у чотирьох новостворених ОТГ, а довибори депутатів - в одній громаді.

Вже із 2 листопада, з дня коли комісія оголосила початок виборчого процесу перших та додаткових виборів, готуватися почнуть у двох новостворених громадах з однаковою назвою, але в різних районах - Сахновецькій Ізяславського та Старокостянтинівського районів. Такоди виборчий процес розпочнеться у Плесненській громаді Шепетівського району та Заслученській громаді Красилівського району.

"Ми до останнього моменту сподівалися на виваженість та стратегічний підхід Центральної виборчої комісії до прийняття рішення про призначення перших виборів та довиборів у громадах, які утворилися протягом цього року. Адже це чи не останній шанс скористатися перевагами добровільного об'єднання для чотирьох новоутворених громад. Адже відомо, що на рівні державної влади процес формування громад та й адмінтерреформу загалом планують завершити до кінця 2020 року", - зазначила радник з децентралізації Хмельницького ЦРМС Вікторія Любенчук.

Вона також повідомила, що довибори відбудуться на території Хоровецької сільської ради Славутського району, що приєдналась до діючої Улашанівської об'єднаної територіальної громади.  

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую