ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Політична реклама Альтернатива є: “Сила і честь” йде на місцеві вибори у Хмельницькій області потужною командою

Вибори 1042
До команди Ігоря Смешка на Хмельниччині увійшли люди, які довели свою фаховість, хто має незаплямовану репутацію і готовий працювати на людей.
До команди Ігоря Смешка на Хмельниччині увійшли люди, які довели свою фаховість, хто має незаплямовану репутацію і готовий працювати на людей.. Фото: Надані пресслужбою партії

Майже 1 000 сильних лідерів і активних громадян з усіх куточків області йдуть у місцеві ради від партії Ігоря Смешка “Сила і честь”, щоб швидко навести порядок в громадах і запобігти монополізації влади з боку політичних кланів та олігархічних груп.

18 вересня команда «Сила і честь. Хмельниччина» зібралася на партійній конференції для висунення кандидатів в обласну раду, районні та міські ради ОТГ.

Представляючи порядок денний, голова обласного осередку партії Василь Міракін повідомив, що від «Сила і честь» на місцевих виборах у Хмельницькій області балотуватимуться майже 1 000 кандидатів.

До команди Ігоря Смешка на Хмельниччині увійшли люди, які довели свою фаховість, хто має незаплямовану репутацію і готовий працювати на людей. В самій партії створена спеціальна система відбору кандидатів. Кожного перевіряли за допомогою інформації з відкритих та закритих джерел.

Також було проведено відкритий відбір на сайті «Сила і честь. Хмельниччина». Основними вимогами до майбутніх кандидатів були: проживання у Хмельницькій області не менше трьох років, незаплямована репутація, наявність чіткого плану розвитку своєї громади, високий професійний рівень та практичний досвід, вірність принципам та цінностям консервативної демократії.

Очолить список “Сила і честь” в Хмельницьку обласну раду директор підприємства “Новатор” Олексій Свістунов.

За підсумками відкритого відбору від партії у міську раду Хмельницького висунуто колишнього правоохоронця, полковника Івана Торчинського та юриста Павла Штикала, які заповнили анкету на сайті і пройшли співбесіду. Також через відкритий відбір до команди “СІЧі” долучився інженер Дмитро Фурман. Він балотуватиметься в Хмельницьку районну раду.

Команду “Сила і честь” в Хмельницьку міську раду поведе підприємець, громадський діяч Іван Гончар

Це відрізняє політичну силу Ігоря Смешка від інших партій, які переважно захищають інтереси великого бізнесу та олігархів. І саме такий підхід допоможе виконати поставлені завдання – в управлінні областю, містом, громадою.

Очолить список “Сила і честь” в Хмельницьку обласну раду директор оборонного підприємства “Новатор” (м. Хмельницький) Олексій Свістунов. Команду “Сила і честь” в Хмельницьку міську раду поведе підприємець, громадський діяч Іван Гончар, а сам Гончар – змагатиметься за посаду міського голови Хмельницького.

Від команди «Сила і честь» на місцевих виборах в області балотуватимуться майже 1 000 кандидатів.

Розповідаючи про команду “Сила і честь. Хмельниччина” Олексій Свістунов наголосив: «Серед нас сильні управлінці, патріоти і чесні люди. І найголовніше – це незалежні люди, за якими не стирчать вуха “міцних господарників” і політичних кланів. Сьогодні наша політична сила – єдина альтернатива олігархам, які роками смокчуть соки з України, а тепер прагнуть захопити владу в громадах”.

Під час конференції “січовики” наголосили на необхідності зупинити промислову деградацію і створити умови для розвитку сучасних технологічних виробництв, розвивати мале і середнє фермерство, зробити село комфортним місцем для самореалізації людей будь-якого віку.

Ми йдемо на вибори, щоб зробити владу людино орієнтованою, - повідомили однопартійці Ігоря Смешка і традиційно завершили партійний захід урочистим виконанням державного гімну України.

Враховуючи, що на минулих президентських виборах за Ігоря Смешка на Хмельниччині проголосували майже 50 тис виборців, партія “Сила і честь” має реальні шанси поборотися за перемогу на місцевих виборах.

Наразі “Сила і честь” є єдиною непарламентською політичною силою, яка не була при владі і яка впевнено долає 5% бар’єр.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую