ye-logo.v1.2

Політична реклама Програма «Велике будівництво» відкриває широкі можливості для розбудови комфортних закладів освіти для дітей Хмельниччини - Володимир Копанчук

Вибори 709
Під час «Великого будівництва» не тільки ремонтують або перестилають дорожнє покриття.
Під час «Великого будівництва» не тільки ремонтують або перестилають дорожнє покриття.. Фото: Надані пресслужбою партії

Країна оживає. Ремонтуються дороги, садочки, школи й лікарні, які не ремонтувалися десятиліттями.

Політична партія «Слуга Народу» активно підтримує програму Президента.

Україна ще не бачила таких масштабних реконструкцій. Під час «Великого будівництва» не тільки ремонтують або перестилають дорожнє покриття. Часто змінюють водопровід, каналізацію та зливні мережі, облаштовують світлофори й тротуари.

До кінця 2020 року планують побудувати сотні шкіл, садочків, лікарень і тисячі кілометрів доріг.

Загалом у 2020 році в державний бюджет заклали 1 млрд грн на побудову центрів екстреної допомоги по всій країні. Планується реконструювати та капітально відремонтувати 210 приймальних відділень.

«Ми йдемо на місцеві вибори, щоб надати українській молоді перспективу, знайти цікаву й гідну роботу там, де ти живеш, у своїй громаді. Щоб реалізувати, за завданням президента Володимира Зеленського, стратегію розвитку регіонів, а також завершити проєкт «Велике будівництво», — сказав Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Малоправутинський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – школа І-ІІІ ступенів»

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: УКРАЇНЦІ ПІДТРИМУЮТЬ, ОПОЗИЦІЯ — НІ

Програма «Велике будівництво» розрахована не на один рік й охоплює різні типи об’єктів: дороги з придорожньою інфраструктурою, мости, школи, дитячі садки, медичні заклади, спортивні об’єкти. Фінансування відбувається поетапно та з кількох джерел — з державного й місцевих бюджетів, і залежить як від злагодженої роботи парламенту, так і уряду.

У вересні до Верховної Ради було внесено законопроєкт №3991 від «Слуги Народу», яким пропонується зняти обмеження на граничну величину місцевого боргу, якщо витрати не перевищуватимуть у наступних бюджетних періодах 30% обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування, зокрема, ремонту доріг і мостів.

Під час голосування «за основу» проєкту депутати чотирьох фракцій відмовилися підтримати це рішення. Виступили проти виділення коштів фракції «Європейська солідарність», «Голос», Батьківщина» та «Опозиційна платформа — «За життя», чим довели, що відверто саботують роботу. Але фракція «Слуга Народу» вкотре підтвердила єдність монобільшості й законопроект №3991 ухвалили.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське дослідження громадської думки. З’ясувалося, що майже 90% респондентів підтримують розвиток інфраструктури державним коштом. Загалом схвалюють програму «Велике будівництво» 9 з 10 українців.

Володимир Копанчук, кандидат у депутати Хмельницької обласної ради від партії «Слуга Народу»

Володимир Копанчук, кандидат у депутати Хмельницької обласної ради від партії «Слуга Народу»

«Президентська програма «Велике будівництво», серед іншого, відкрила широкі можливості для розбудови комфортних закладів освіти для наших дітей. Зокрема, й у населених пунктах нашого виборчого округу, — повідомляє кандидат у депутати Хмельницької обласної ради по 1-му виборчому округу Володимир Копанчук. — В одному з наших опорних закладів — Малоправутинському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад — школа І-ІІІ ступенів» у межах програми «Велике будівництво» добудовують спортивної зали, а також покращують енергоефективність будівлі, застосовуючи енергозберігаючі технології. Ми переконані, що в наступні роки коштом програми ми зможемо створити гідні умови для ще більшої кількості дітей нашого округу для дошкілля, освіти, всебічного позашкільного розвитку й цікавого та змістовного дозвілля».

За «Великим будівництвом» можна стежити в реальному часі на сторінці Фейсбук. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую