ye-logo.v1.2

Політична реклама Звернення «Команди Симчишина» до виборців

Вибори 1153
Звернення «Команди Симчишина» до виборців
Звернення «Команди Симчишина» до виборців

У політичній партії заявили про те, що володіють інформацією про підготовку підкупу виборців та розповсюдження фальшивої друкованої продукції.

 

Шановні жителі Хмельниччини!

Виборча кампанія Хмельницького міського голови та депутатів місцевих рад на завершальній стадії. Політична партія «Команда Симчишина» має багато прихильників і ми відчуваємо велику підтримку. Ми проводимо чесну та відкриту виборчу кампанію без підкупу виборців, без роздачі «гречки» та інших подачок, звітуючи про свою роботу за 5 років.

Політичні опоненти розуміють, що чесно в Олександра Симчишина та його команди вибори не виграти. Тому хочуть різними методами викривити вибір людей. В хід йде чорний піар, плітки, брехня та всілякий набір брудних технологій. У нас є інформація про підготовку масштабного підкупу виборців та розповсюдження фальшивої друкованої продукції проти «Команда Симчишина».

Якщо Ви також володієте інформацією про порушення виборчого законодавства просимо Вас зупинити злочин та перешкодити правопорушенню – повідомити правоохоронні органи, а за потреби здійснити громадське затримання. Громадське затримання – це передбачений законодавством вид тимчасового запобіжного заходу, який можна здійснити без дозволу суду, шляхом позбавлення людини свободи пересування. Таким чином, закон не забороняє здійснити затримання людини, яка скоює злочин. Після затримання необхідно невідкладно повідомити про злочин органи Національної поліції за номером 102 та виборчий штаб Команди Симчишина – 097 776 75 62. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую