ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

У Чемерівцях відкрили нове травматологічне відділення

Ангеліна Мовчан Здоров'я 2037
У відділенні облаштували два операційні блоки
У відділенні облаштували два операційні блоки

Одночасно у ньому можуть перебувати 20 пацієнтів.

Травматологічне відділення розміщується на другому та третьому поверхах районної лікарня. Реконструкцію його розпочали у 2016 році. Кошти передбачали у бюджетах різних рівнів: частину виділили із місцевого та обласного, а ще частину – із субвенції на соціально-економічний розвиток. Вартість робіт, згідно із даними облдержадміністрації, складає 3,3 мільйони гривень. За ці гроші не лише від реставрували приміщення, але й закупили необхідне обладнання.

За словами головного лікаря Чемеровецької ЦРЛ Івана Лаврент’єва, всі приміщення облаштовані згідно сучасних стандартів та укоплектовані згідно вимог надання медичної допомоги, є повний набір для проведення оперативних втручань нейрохіргічного профілю при черепно-мозкових травмах. У відділені діють два операційних блоки, проведено капітальні роботи ліфта вантажопідйомністю 500 кілограмів. Відділення розраховано на 20 ліжкомісць. Робочих місць передбачено 14, із них 2 лікарі –травматологи.

«Фінансова децентралізація дала можливість місцевим громадам, селам, селищам використовувати кошти на вкрай необхідні проекти. А це не просто вирішення поточних проблем, а стратегічний погляд у майбутнє, це розбудова та покращення соціальних об’єктів, які роками фінансувались за залишковим принципом», – зазначив під час відкриття голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що медицина є пріоритетним напрямком у роботі обласної влади, тому на цю галузь спрямовуються значні кошти з різних джерел.

«Цьогоріч з обласного бюджету планується фінансування будівництва, реконструкції, закупівлю обладнання для Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру, значні суми отримають онкологічний диспансер, обласна лікарня, пріоритетом є початок будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні, завершення капітальних ремонтів відділень гематологічного, анестезіології та інтенсивної терапії, придбання медичного обладнання», – зазначив Михайло Васильович.

На відкриття відділення запросили гостей з області. Фото: зі сторінки Чемеровецької РДА. 

Палати облаштовані за сучасними вимогами. Фото: adm.km.ua
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую