ye-logo.v1.2
26 Березня, 2019

Кір знову атакує: щодня до Хмельницької інфекційної лікарні поступають хворі

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1702
Єдиний спосіб зупинити спалах кору — вакцинація, кажуть лікарі
Єдиний спосіб зупинити спалах кору — вакцинація, кажуть лікарі. Фото: acc.cv.ua

Медики фіксують зростання кількості випадків цієї хвороби.

Захворюваність на кір продовжує зростати. Це підтверджують у Центрі громадського здоров’я МОЗ України. За їхніми оперативними даними за останній тиждень в Україні на кір захворіли 1 855 людей.

У Хмельницькому ситуація з кором теж не втішна. Головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна каже, що до лікарні щодня поступають хворі, які підхопили небезпечний вірус.

«В кінці літа – на початку осені ситуація з кором стабілізувалася. Хворих було не багато. Наразі ж знову відбувся спалах цієї хвороби. Сьогодні в стаціонарі лікарні перебуває 17 хворих на кір. Щодня фіксуємо по одному-два випадки хворих на цю недугу», - каже Оксана Вікторівна.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я України закликає батьків  вакцинувати дітей, дотримуючись термінів календаря щеплень, та якомога скоріше вакцинуватися, якщо ви пропустили планову вакцинацію. 

«У зоні особливої небезпеки – діти 5-9 років. Це ті діти, які не отримали другу дозу КПК вчасно, через що у них не сформувався імунітет до хвороби. Ризик захворіти збільшується і через спільне перебування дітей у школах та дитячих садках. Тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за Календарем профілактичних щеплень. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі із груп ризику - військові, учасники ОСС, студенти, освітяни і медики», - пише Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу