ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Туберкульоз на Хмельниччині: статистика і факти

Даша ПАСТЕРНАК Здоров'я 3936
На Хмельниччині чоловіків хворих на туберкульоз у 2,5 разів більше, ніж жінок
На Хмельниччині чоловіків хворих на туберкульоз у 2,5 разів більше, ніж жінок. Фото: ілюстрація shutterstock.com

Минулого року майже 80 жителів області померли від туберкульозу.

У 2018 році спеціалізовану допомогу хворим на туберкульоз в Хмельницькій області забезпечували три самостійних заклади на 330 ліжок цілодобового стаціонару та амбулаторні протитуберкульозні заклади міст та районів області, в складі яких працювало 80 ліжок денного стаціонару. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА.

За статистикою 2018 року, на Хмельниччині на облік взято 592 хворих на туберкульоз. Серед усіх хворих, найвища питома вага непрацюючих працездатного віку – майже 54% та пенсіонерів – понад 21%.

«Найчастіше хворіли особи у віці 35-45 років та сільське населення. Рівень захворюваності серед чоловіків у 2,5 рази перевищує туберкульоз серед жінок», - йдеться у повідомленні.

Захворюваність на туберкульоз серед дітей раннього віку (від 0 до 14 років) знизилася на 18%. «За 2018 рік туберкулінодіагностикою охоплено лише 55,4% дитячого населення, а сам туберкулін закуплений тільки на 63% від потреби, - додають у прес-службі. - На території нашої області захворюваність на ко-інфекцію не прогресувала і залишилася на рівні показника попереднього року. Однак, смертність від зазначеної патології зросла».

Резистентні форми туберкульозу продовжують поширюватися і серед населення Хмельниччини. Кількість таких хворих взятих на облік у 2018 році зросла на 12% та складає 203 особи. Минулого року померло від туберкульозу 78 хворих.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую