ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Отруєння в Коблево: кам’янецькі діти повертаються додому

Здоров'я 2496
Впродовж 72 годин буде відомо, від чого отруїлися діти у таборі «Салют»
Впродовж 72 годин буде відомо, від чого отруїлися діти у таборі «Салют». Фото: koblevo.org.ua

Наразі до табору відряджені працівники департаменту соцзахисту.

Завтра, 4 липня, 114 дітей з Кам’янця-Подільського, які відпочивали у таборі «Салют», що в Коблево (Миколаївська область), повернуться додому. Таке рішення було прийнято під час наради у міськвиконкомі Кам’янця-Подільського, на якій розглядати ситуацію, що сталася. 

Нагадаємо, у дитячому таборі в Коблево отруїлися діти з Кам’янця-Подільського. Про інцидент стало відомо 1 липня. Симптоми отруєння виникли в 46-ти дітей, які відпочивають на цій базі з різних регіонів. Серед тих, які занедужали, 10 дітей з Кам’янця-Подільського. Троє з них – в лікарні, решті медичну допомогу надали на базі відпочинку і вони не потребують госпіталізації.

«Нас самих обурює ситуація, в яку потрапили наші діти, - каже заступник міського голови Вадим Савчук. - Наразі до табору відряджені працівники департаменту соцзахисту. Ми також тримаємо зв’язок із представниками Миколаївської облдержадміністрації. Ситуація така: діти розділилися – половина з них хоче до дому, інші мають бажання залишитися. Так поділилися і батьки. Однак, у міськраді вирішили все таки забрати дітей додому. Завтра вони всі будуть вже у місті».

Директор табору «Салют» Олена Поклад для «UA: ПОДІЛЛЯ» розповіла: «Наразі ми чекаємо результати аналізів продуктів харчування. Впродовж 72 годин буде відомо, від чого отруїлися діти».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую