ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

У Хмельницькому сім'я з двома дітьми лікується через скаженого собаку

Здоров'я 3929
З початку року в обласному центрі тварини покусали більше півтисячі людей
З початку року в обласному центрі тварини покусали більше півтисячі людей. Фото: ілюстративне з vmiresobak.com

Пес покусав господаря та його доньку.

Нещодавно, до травматологічного центру Хмельницької міської лікарні звернулася сім’я з чотирьох осіб, які запідозрили у свого собаки сказ. Господаря та дочку тварина покусала, а жінку з сестричкою обслинила. Про це повідомили у Державній установі «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ Ураїни».

«В домашньої собаки з’явились клінічні ознаки сказу: вона стала агресивною, відмовлялася вживати воду а потім втекла. Всім потерпілим призначено антирабічний гамаглобулін та вакцинацію проти сказу», - повідомили медики.

До речі, за дев’ять місяців 2019 року у Хмельницькому постраждали від укусів тваринами 522 особи, які звернулись за антирабічною допомогою в травмпункти міста. За аналогічний період 2018 року - 449 осіб.

Довідка:

Сказ – особливо небезпечна гостра вірусна хвороба тварин та людей, яка характеризується ознаками поліенцефаломієліту, паралічами і абсолютною смертністю. Відповідно до оцінки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, вона входить у п’ятірку найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдають величезні соціально-економічні збитки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую