ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

У Нетішині планують відкрити центр кардіодиспансеру

Здоров'я 1899
Андрій Кланца (на фото - посередині) оглянув умови можливого майбутнього кардіоцентру
Андрій Кланца (на фото - посередині) оглянув умови можливого майбутнього кардіоцентру. Фото: netishynrada.gov.ua

Створення таких центрів ініціювало Міністерство охорони здоров’я.

Про це, перебуваючи у Нетішині, повідомив головний лікар КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради, заслужений лікар України, доктор медичних наук Андрій Кланца. Як повідомляють у Нетішинській міській раді, вчора 20 січня, делегація медиків та представників влади оглядала приміщення Нетішинської лікарні, щоб визначити можливості розміщення там Центру кардіологічного диспансеру.

«Створення таких центрів ініціювало Міністерство охорони здоров’я декілька років тому. Вони мають бути розташовані так, щоб за годину хворого з гострим інфарктом міокарда доставили до закладу і плюс мати ще одну годину – на виконання процедури стентування. Якщо, для прикладу, пацієнт у важкому стані перебуває в Нетішині, а його потрібно доправити у Хмельницький і надати допомогу – в дві години неможливо вкластися", – пояснює Андрій Іванович.

Тому почали розглядати можливість створення центрів у віддалених районах та містах, адже до цього вони були тільки у столиці та обласних центрах.

«Ми зацікавлені, щоб цей проект був реалізований у Нетішині, адже для нас дуже важлива якість і оперативність надання послуг на місці. Окрім того, відкриття такого центру дасть змогу додатково забезпечити робочими місцями профільних спеціалістів», – розповів очільник міста Олександр Супрунюк. У цьому році Нетішинська ОТГ очікує отримати ангіограф – високоточне обладнання, яке зокрема дозволяє визначити, де саме у судинах порушений кровообіг, допоможе рятувати пацієнтів з інфарктом й інсультом.

Міський голова переконує, що і умови, спеціалісти у Нетішині, для роботи закладу такого рівня, є.

Читайте також: Нетішинець потрапив у рейтинг кращих самбістів року
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую