ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Повернулася з Європи: що відомо про хмельничанку, в якої виявили COVID-19

Здоров'я 7697
Дівчина повернулася з подорожі Європою
Дівчина повернулася з подорожі Європою. Фото: ілюстративне pixabay.com

Дмитро Габінет переконує, що наразі встановлено більшість осіб, з якими вона контактувала.

Сьогодні, 28 березня, під час брифінгу у Хмельницькій облдержадміністрації розповіли про подробиці першого випадку коронавірусу COVID-19 на території області, також про вжиті заходи для уникнення поширення інфекції.

За словами голови Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета, перший лабораторно підтверджений випадок COVID-19 на території краю зафіксували у Хмельницькому. Інфекцію виявили у молодої дівчини, яка повернулася з-за кордону.

«Вона жителька Хмельницького, проте не буду називати конкретного мікрорайону міста. Це молода дівчина, у неї сильний організм, тому впевнений, що з нею буде все гаразд. Наразі її стан стабільний», — розповів Дмитро Габінет.

Він зазначив, що ця хмельничанка 15-16 березня, коли в Україні були запроваджені карантинні заходи, поїхала у туристичну подорож в Європу. Спільно зі своїми колегами вона побувала в Австрії та Угорщині.

«Наразі встановлено більшість осіб, з якими вона контактувала. Зокрема, одинадцять колег, з якими вона подорожувала, а також людей, з якими їхала у потязі. На щастя, таких людей небагато. Ці особи відпрацьовуються й за ними встановлено медичне спостереження», — зазначив голова облдержадміністрації.

Також Дмитро Габінет додав, що дівчина нетривалий час контактувала зі своїм батьком. Проте той поїхав у село. У цьому селі та у під’їзді, де живе захворіла проведено заходи з дезінфекції.

Головний санітарний лікар Хмельницької області Олег Балашов зазначив, що у хмельничанки COVID-19 вдалося встановити на новому ампліфікаторі. Проте аналізи довелося терміново везти столичну референс-лабораторію, щоб остаточно підтвердити діагноз.

Коментарі:

Олеся 28.03.2020 22:51

А скільки вже ті встановлені особи могли інфікувати?!! З 15-16 до цього підтвердження захворювання вони всі вже гарно все рознесли...Боляче що через таку саме халатність цієї групи колег можуть бути плачевні насліди. Шановні, будь ласка,хочете ризикувати-вперед,але ризикуйте лиш собою!!!!!

Я 28.03.2020 12:00

Тепер довго підїзд хлоркою смердіти буде через дурепу,яка після оголошення карантину поїхала собі на екскурсію, ДУРЕПА.

Артур Азизян 28.03.2020 10:29

Вот и за таких и происходит заражение и смерти,потому что привыкли думать что вот пронесет,а сама того не понимая,разносит вирус!! Сказано же мляяя было по всему миру карантин,а оно сука лезет в ту Европу,какого хера??????!!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую