ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Хмельниччина і коронавірус: серед тих, хто захворів, 20 людей вже одужали

Здоров'я 2759

Підписатися на канал "Є" в Youtube

В облдержадміністрації розповіли про ситуацію в області.

На Хмельниччині з початку епідемії підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 83-х людей (станом на 18:00 не змінилася). Про це сьогодні під час онлайн брифінгу розповіла заступниця голови Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Ситницька. За її словами, Хмельниччина одна з небагатьох областей, де ситуація з поширенням інфекції не набула масового характеру.

«Серед тих, хто захворів, 20 людей вже одужали. Останні два пацієнти, які нині виписані, з міст Шепетівка та Кам’янець-Подільський. Якщо говорити про втрати, то на сьогодні померло п’ять осіб, яким було поставлено діагноз COVID-19. Щодо госпіталізованих, то наразі це 19 людей із підтвердженим діагнозом, які перебувають на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні, та один хворий в місті Шепетівка. Його стан досі стабільно-важкий, але з незначною позитивною динамікою. Він під’єднаний до апарата ШВЛ, без нього самостійно дихати ще не може», - каже Оксана Ситницька.

Щодо хворих в Хмельницькій інфекційній лікарні, то Оксана Ситницька зазначає, що переважна більшість осіб перебувають в стані середньої важкості. Один з хворих перебуває в реанімації, але без підключення до апарату ШВЛ. Найбільша кількість хворих на COVID-19 у Чемеровецькому районі – 28 осіб. Наступне – місто Хмельницький (16 осіб), за ним Шепетівка та Нетішин (по 9 осіб).

Читайте також: У Славутській ОТГ усіх, хто останнім часом відвідував храми, просять самоізолюватися.

«По місту Нетішин продовжуються робота щодо визначення контактних осіб, відбору біоматеріалів. Вже є результати дослідження 20 медичних працівників. Усі вони за результатами негативні. Тобто, захворювання у них не підтверджене. Щодо працівників Хмельницької АЕС, то та учорашній день було відібрано більше 120 проб, і ще 56 проб сьогодні мають доставити в Хмельницький лабораторний центр. Чекаємо результатів по всіх дослідження», - зазначає Оксана Ситницька.

Додає, що найбільший проблемний момент з виявленням контактних осіб в Нетішині є спілкування зі священнослужителями, у яких діагностовано COVID-19, але які не йдуть на зустріч фахівцям.

До теми: Міський голова Нетішина розповів деталі про інфікованих, біологічну зброю та заяви до СБУ і Нацполіції (ВІДЕО).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую