ye-logo.v1.2

Коронавірус в психоневрологічному інтернаті: у більшості хвороба протікає безсимптомно

Здоров'я 4035
Нульового пацієнта наразі не виявили
Нульового пацієнта наразі не виявили. Фото: ілюстративне pixabay.com

На базі інтернату розгорнута госпітальна база.

Дослідження на коронавірусну інфекцію підопічних Кривчицького психоневрологічного інтернату (Дунаєвеччина), де стався спалах захворювання на COVID-19, практично завершене. Про це сьогодні під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«Завершили дослідження проб на коронавірус у підопічних закладу та працівників інтернату. Всього відібрали 345 зразків. Наразі залишається дослідити ще 68 проб біоматеріалів мешканців Кривчика. Відтак, маємо 129 підтверджених випадків COVID-19 по закладу. З них коронавірус виявили в 106-ти підопічних закладу та 23-х працівників інтернату. Ще у 3-х випадках хворобу підтвердили у членів сімей, які є контактними. На лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває 5 підопічних цього закладу, яких госпіталізували одразу, щойно виявили захворювання. Решта лікуються амбулаторно в самому інтернаті», - розповів про ситуацію Роман Примуш.

Він зазначає, що наразі частина працівників інтернату, в яких підтвердили COVID-19, перебувають безпосередньо в закладі. Хвороба в них протікає безсимптомно. Ще частина – на самоізоляції.

«На базі інтернату розгорнута госпітальна база. Створено 4 медичні бригади, які в щоденному режимі проводять медичне обстеження усіх, в кого виявили хворобу та перевіряють стан їхнього здоров’я. В разі погіршення людей будуть госпіталізувати до Хмельницької інфекційної лікарні. Хворі на COVID-19, та тих у кого коронавірусу не виявили, розмежовані. Вони перебувають в різних корпусах. Ще 6 осіб, в яких є видимі прояви захворювання, розміщені в ізоляторах. Станом на сьогодні лише в однієї особи піднімалася температура до 37 градусів», - каже Роман Примуш.

Перший заступник зазначає, що спочатку перші ознаки коронавірусної хвороби були виявлені в чотирьох підопічних закладу.

«Чому почали тестувати? У восьми мешканців інтернату почалися прояви захворювання на COVID-19, їх помістили в ізолятор і протестували. І в результаті у чотирьох з них підтвердили хворобу. Саме тому було вирішено протестувати усіх – і працівників, і підопічних інтернату», - каже він.

Нульового пацієнта, від якого поширилася хвороба, наразі не виявили.

Читайте також: Коронавірус в області: від COVID-19 помер мешканець Красилівщини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую