ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в сфері освіти фіксують значний приріст інфікованих коронавірусом

Здоров'я 1895
Частина навчальних закладів перейшла на дистанційне навчання
Частина навчальних закладів перейшла на дистанційне навчання. Фото: ілюстративне unsplash.com

За тиждень виявили майже пів тисячі нових випадків.

На території області спостерігається значне зростання захворюваності на COVID-19 в сфері освіти. Якщо раніше на Хмельниччині фіксували близько 300-350 випадків захворювання на тиждень, то минулого тижня виявлено 445 нових випадків. Про це повідомив сьогодні, 23 листопада, перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. 

«Найбільше за останній тиждень ми маємо хворих по закладах середньої освіти – 81 учень, 192 вчителі, 29 працівників. У дошкільних навчальних закладах хворобу виявили у 58 вихователів та 8 дітей, у вищих навчальних закладах на COVID-19 захворіли 24 студенти, 24 викладачі та 20 працівників», - говорить Роман Борисович.

Через поширення коронавірусу частина навчальних закладів перейшла на дистанційну або змішану форму навчання. 

«Ми маємо 35 шкіл, які в тій, чи іншій мірі перешли на дистанційну форму навчання. Ще чотири заклади повністю перейшли на дистанційне навчання. Здебільшого, це сільські невеликі школи. Всього наразі 65 класів навчаються дистанційно», - додає службовець.

Лише чотири вищих навчальних заклади Хмельниччини сьогодні працюють за очною формою. За словами Романа Примуша, 16 закладів запровадили змішану форму навчання, 11 – дистанційну. У закладах професійно-технічної освіти наразі 9 закладів працюють за очною формою навчання, 9 – за змішаною, 5 – дистанційно.

Станом на вечір 22 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 27 697 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них понад дві тисячі працівників освіти.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую