ye-logo.v1.2

На Хмельниччині визначили чотири медзаклади, в яких лікуватимуть хворих на Covid-19

Здоров'я 2521
Нагадаємо, раніше відділення для лікування хворих з Covid-19 діяли в понад 25-ти медзакладах області
Нагадаємо, раніше відділення для лікування хворих з Covid-19 діяли в понад 25-ти медзакладах області. Фото: з архіву

Раніше в області відділення для лікування хворих на Covid-19 діяли в понад 25-ти лікарнях.

На Хмельниччині залишили чотири базових лікарні, де будуть приймати на лікування хворих з коронавірусною інфекцією. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації.

Наразі базовими закладами для лікування хворих на Covid-19 визначено чотири медичних заклади області, зазначила сайту «Є» Інна Михайлова, директор Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації. Це Хмельницька інфекційна лікарня, Хмельницька міська лікарня, Славутська міська лікарня та Дунаєвецька багатопрофільна лікарня.

Саме у ці заклади від сьогодні будуть госпіталізовувати хворих з коронавірусною інфекцією. Таке рішення прийняли в Департаменті охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.

Нагадаємо, раніше відділення для лікування хворих з Covid-19 діяли в понад 25-ти медзакладах області.

В облдержадміністрації додають, що в інших лікарнях області відділення для лікування хворих на Covid-19 можуть відкривати за потреби, з огляду на епідситуацію, пов’язану з поширенням коронавірусної інфекції.

Додамо, що станом на учорашній день, 31 травня, на Хмельниччині було зареєстровано 87 тисяч 963 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Одужали 94,5 відсотків людей з підтвердженими випадками. Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 17 відсотків. В лікарнях перебувають 408 хворий, 78 - з підозрою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую