ye-logo.v1.2

Вакцинація від COVID-19: скільки відсотків хмельничан вже отримали щеплення

Здоров'я 2080
Медиків наразі вже охопили щепленням на рівні 40-45-ти відсотків
Медиків наразі вже охопили щепленням на рівні 40-45-ти відсотків. Фото: з архіву

У центрі вакцинації, який працює в обласному центрі у суботу та неділю, вакцинують близько тисячі людей за день.

На Хмельниччині очікують поставку вакцини Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Щойно її привезуть, ця вакцина стане доступною і в центрі масової вакцинації, який працює у суботу та неділю в приміщення Хмельницької філії «Суспільного» («Поділля-Центр»), що на Володимирській, 92. Про це розповів заступник міського голови Хмельницького Роман Примуш.

Яким саме буде розподіл Pfizer на Хмельницькій – наразі невідомо, зазначив Роман Примуш.

«Центр вакцинації забезпечується вакциною в тій кількості, в якій є потреба на кожен день, - зазначає він. - У середньому, в центрі вакцинації щеплюють близько тисячі людей за день. Якщо ми найближчим часом отримаємо Pfizer, як обіцяє Міністерство охорони здоров’я, тоді будемо щеплювати бажаючих, які зявляться до центрів вакцинації, саме нею. Наразі щеплення тут проводять вакциною CoronaVac. Її запас ми обов’язково залишаємо і для ревакцинації, щоб людина гарантовано могла отримати тут і другу дозу».

За словами Романа Примуша, наразі вже вакциновано близько 8 відсотків мешканців Хмельницької громади першою дозою вакцини. Активно йде ревакцинація. Медиків охопили щепленням на рівні 40-45-ти відсотків.

Щодо перебігу здоров’я хмельничан, які вже вакцинувалися, то, за словами Романа Примуша, якихось ускладнень чи непередбачуваних станів, які виходять за межі типових реакцій, не спостерігалося.

Читайте також: Вакцини від коронавірусу: чим щеплюють хмельничан і чи буде Pfizer «для всіх»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую