ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька обласна дитяча поліклініка переїхала в нове приміщення (ФОТО)

Здоров'я 5512
Сьогодні Хмельницька обласна дитяча поліклініка запрацювала у новому приміщенніі
Сьогодні Хмельницька обласна дитяча поліклініка запрацювала у новому приміщенніі. Фото: автора

Консультативна поліклініка відтепер працюватиме в просторому корпусі.

Понад пів сотні років в Хмельницькому пацієнтів обласної дитячої поліклініки приймали в приміщені, зовсім не пристосованому для цього. З 70-х років минулого століття і дотепер консультативна поліклініка «тиснулася» в маленькому будиночку поруч з основною будівлею медзакладу, який колись слугував пральнею.

Сьогодні ж, 1-го жовтня, у медзакладі урочисто презентували оновлене приміщення поліклініки, яке знаходиться на першому поверсі обласної лікарні.

«До цього тут було гастроентерологічне відділення. Але люди, які давно працюють у лікарні, говорять, що ще в 60-ті роки тут була поліклініка. Тобто, зараз відновлюємо статус-кво того, що було раніше. Це зручне і комфортне приміщення для того, щоб була поліклініка. Тут вільний доступ, є декілька входів і виходів, які дають можливість людям легко пересуватися. Ми зробили пандус і сходи, які відповідають всіх нормам щодо доступу маломобільних груп», - розповідає директорка обласної дитячої лікарні Лілія Брухнова.

У приміщенні вже приймають пацієнтів.

Гастроентерологічне відділення зачинилося в обласній лікарні 31-го травня минулого року, а гастроентерологічний профіль перевели в педіатрію №1 на третій поверх установи. Вже наступного дня в приміщенні майбутньої поліклініки розпочали демонтаж.

Всі будівельно-монтажні та опоряджувальні роботи виконували своїми силами – займалися усім четверо працівників лікарні з комплексного обслуговування будівлі. Першого вересня цього року основні роботи завершили, ще протягом місяця тривала закупівля необхідних меблів та обладнання.

Раніше поліклініка працювала у маленькій будівлі поруч з основним корпусом лікарні.

У лікувальному закладі тепер є 15 діючих кабінетів. Відсьогодні там приймають маленьких пацієнтів спеціалісти різних профілів. Окремо облаштували кімнату матері та дитини, маніпуляційну. Наразі три кабінети в закладі ще не завершені, їх планують здати орієнтовно через два місяці.

За словами директорки закладу, на все витратили понад мільйон гривень. Збирали гроші «усім світом». Торік 200 тисяч гривень на початок проведення ремонтних робіт виділили з бюджету міської ради, допомагали також меценати. А ще лікарня витратила гроші, які самотужки заробила, надаючи платні послуги.

Три кабінети в поліклінці мають завершити незабаром.

Так виглядали коридори приміщення перед ремонтом.

Роботи виконовули четверо працівників закладу.

Тепер в поліклініці світлі та просторі кабінети.

Відвідувачі мають змогу потрапити на прийом до спеціаліста в оновленому приміщенні.

Маніпуляційний кабінет.

Під час презентації приміщення нагородили відзнаками деяких працівників лікувального закладу.

Директорка закладу Лілія Брухнова.

Також на вході в поліклініку облаштували пандус для людей з інвалідністю.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую