ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вакцину від грипу отримали заклади охорони здоров’я Хмельниччини

Здоров'я 813
Безкоштовно щеплюватимуть людей із груп ризику
Безкоштовно щеплюватимуть людей із груп ризику. Фото: pixabay.com

Всього надійшло три тисячі доз.

11 листопада в межах гуманітарної допомоги в Україну надійшло понад 190 тисяч доз вакцини від грипу для безоплатних щеплень груп ризику. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Їх уже розподілили по областях.

Як повідомила сайту «Є» Аліна Костенко, начальниця відділу лікувально-профілактичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОВА, наша область отримала три тисячі доз вакцини виробництва Франції та Кореї.

«Це 16,8 відсотка від потреби, яку надали заклади охорони здоров’я краю, – зауважила Аліна Костенко. – Всі вакцини розподілені у ці заклади. Можливість отримати безкоштовне щеплення від грипу мають громадяни із груп ризику. Передусім, це діти віком від 6 місяців, люди старші 60 років, хворі на цукровий діабет та онкологію, вагітні, медики, вчителі та військові».

За словами начальниці відділу, щоб отримати щеплення, потрібно зв’язатися зі своїм сімейним лікарем. 

До слова, в Україні щеплення від грипу не входить до Національного календаря, а отже, не є безоплатним. Проте в МОЗ зазначають, що таку можливість вишуковують для частини населення з груп ризику.

Крім того, на комерційний ринок цьогоріч має надійти майже 150 тисяч вакцини від грипу.

Медики стверджують, що оптимальний час введення вакцини від грипу – це вересень-жовтень, проте щеплення рекомендують робити протягом усього епідсезону. Імунітет до грипу формується через 7-14 днів.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: рівень захворюваності продовжує знижуватися

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую