ye-logo.v1.2

Лікарні Хмельниччини отримали п’ять сучасних рентген-апаратів

Здоров'я 2341
Медичне обладнання вже передали керівникам лікарень
Медичне обладнання вже передали керівникам лікарень. Фото: пресслужби Хмельницької ОВА

Вартість одного такого рентген-апарату становить 3,7 мільйона гривень.

На Хмельниччину надійшла партія нового медичного обладнання. Зокрема, пересувні рентген-апарати. Їх сьогодні, 13 грудня, передали керівникам п’яти лікарень. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної військової адміністрації.

За її інформацією, сучасні рентген-апарати отримали Хмельницька міська, Дунаєвецька, Старокостянтинівська, Славутська та Хмельницька обласна лікарні. Вартість кожного становить 3,7 мільйона гривень. Обладнання надійшло завдяки співпраці Міністерство охорони здоров’я зі Світовим банком.

«Впевнений, що нові рентген-апарати значно покращать діагностичні потужності та якість надання медичних послуг», — зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Також нове медичне обладнання передала благодійна організація «Захисти Хмельниччину». Зокрема, стоматологічне обладнання та медикаменти для Хмельницької центральної районної лікарні, обласної стоматологічної поліклініки, військового госпіталю та дитячої обласної лікарні. Ця допомога на понад 40 тисяч фунтів надійшла від закордонних благодійників.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація в області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую