ye-logo.v1.2

На Хмельниччині зареєстрували перший летальний випадок від грипу

Здоров'я 30612
Показник захворюваності на грип та ГРВІ майже на 40 відсотків перевищив пороговий рівень
Показник захворюваності на грип та ГРВІ майже на 40 відсотків перевищив пороговий рівень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Помер 77-річний чоловік, котрий мав важкі супутні хвороби.

На Хмельниччині продовжує зростати рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Також, повідомляють в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб, в області зареєстрували летальний випадок, від грипу типу «А». Помер 77-річний чоловік, котрий мав важкі супутні хвороби.

Як зазначають епідеміологи, в області продовжують фіксувати зростання кількості хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. За даними Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, в порівнянні з попереднім тижнем кількість ГРВІ зросла у майже півтора рази.

«З 12 по 18 грудня було зареєстровано 11 тисяч 082 нових випадки, що в 1,3 рази перевищує рівень минулого тижня. Показник захворюваності майже на 40 відсотків перевищив пороговий рівень. Захворюваність зросла як серед дітей, так і серед дорослих», - зазначають у центрі контролю та профілактики хвороб.

За даними епідеміологів, 57,5 відсотків з тих, хто захворів, - діти. Найбільше хворих фіксують серед дітей шкільного віку.

«Варто зазначити, що рівень захворюваності підвищився у всіх регіонах області. Госпіталізації потребували 3,2 відсотків від загальної кількості тих, хто захворів. Левову частку госпіталізованих становили діти від 5 до 14 років», - додають епідеміологи.

І повідомляють про те, що в області зареєстровано 1 летальний випадок від грипу типу «А» у 77-річного чоловіка, котрий мав важкі супутні хвороби та не був щеплений проти грипу.

Нагадаємо, що у Хмельницькій області лабораторно підтверджена циркуляція вірусів грипу «А» та «В».

Також відомо, що з початку цього епідсезону в області проти грипу було вакциновано 3594 особи з груп медичного та епідемічного ризиків.

Лікарі нагадують, що щепитися проти грипу можна протягом всього епідсезону, проте, чим раніше - тим краще. Вакцини, що захищають від усіх штамів грипу, актуальних саме для цього епідсезону, можна замовити та придбати в аптеках за місцем проживання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую