ye-logo.v1.2

Хто такий проктолог і чому до нього потрібно звертатися вчасно? На правах реклами

Здоров'я 2158
Проблеми, що стосуються проктології часто виникають дуже раптово і досить швидко розвиваються
Проблеми, що стосуються проктології часто виникають дуже раптово і досить швидко розвиваються. Фото: medcity.ua

Напевно, кожен з нас пам'ятає рекламу, в якій йшлося про “проблеми, які не озвучують”.

І стосувалася ця реклама табуйованої навіть на сьогоднішній день теми проктологічного захворювання. Але чому ж у наші часи такі теми все ще залишаються під забороною і навіть засуджуються?

Адже результатом такого ставлення до цього питання часто виявляються вже запущені хвороби, лікування яких можливе лише хірургічним шляхом з використанням великої кількості різноманітних медпрепаратів. Сьогодні ми хочемо сказати про те, що не буває сором'язливих тем, які стосуються здоров'я.

А проктолог - це не страшний лікар, а фахівець, робота якого полягає в тому, щоб лікувати захворювання та запобігати розвитку раку чи інших серйозних патологій. Тому при виявленні будь-якого дискомфорту в анального проходу необхідно звертатися до фахівця.

Види обстежень у проктології

В останні роки вивчення захворювань області проктології вийшло на досить високий рівень. І все завдяки активному розвитку технологій, які дозволяють безболісно та безпечно проводити діагностику ануса та прямої кишки.

Так, наприклад, на сьогоднішній день існує кілька методів, що дозволяють точно та швидко оцінити стан досліджуваної порожнини ректального каналу:

  • Ректоскопія. Дозволяє оцінити стан прямої та сигмовидної кишки. Процедура проводитися за допомогою ректороманоскопічного обладнання та дозволяє лікарю детально вивчити стан стінок, слизової оболонки та виявити наявність новоутворень чи вогнищ запалення;
  • Аноскопія. З її допомогою проктолог може вивчити ректальний канал довжиною 8-12 см. Завдяки цьому методу у фахівця з'являється можливість виявити можливі ерозії, кровотечі або варикозне розширення судин;
  • Також в проктології застосовується технологія відеоректороманоскопії, яка ґрунтується на використанні спеціалізованого пристрою з камерою. Використання подібних пристроїв значно спрощує процес огляду та діагностики захворювань. Також завдяки йому лікар має можливість зберегти результат обстеження для подальшої оцінки ефективності лікування.

Як вибрати проктолога у Києві

Проблеми, що стосуються проктології часто виникають дуже раптово і досить швидко розвиваються. Тому при виникненні хоча б незначного дискомфорту чи натяку на недугу варто негайно звертатися до лікаря.

Адже без лікування проктологічні захворювання в більшості випадків переростають у серйозні проблеми, які надалі будуть важко піддаватися або й зовсім не піддаватися лікуванню. Звернувшись до професійного проктолога можна уникнути неприємностей та тяжких хвороб.

Якщо Ви зіткнулися з дискомфортом в анальній області, помітили кров чи інші неприємні симптоми, ми рекомендуємо відвідати проктолога в одній з найкращих клінік Києва – Мед-Сіті. На базі даного медичного центру ведуть прийом висококваліфіковані фахівці та різних галузей медицини, і проктолог у тому числі. Записатися на огляд можна в мессенджерах за номером +38 (093) 789-29-19 або онлайн на сайті.

Ліцензія на ведення медичної діяльності згідно рішення МОЗ №602 від 17.09.2015

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую