ye-logo.v1.2

Вітаміни для волосся: підтримка краси локонів зсередини На правах реклами

Здоров'я 5669 1
Вітаміни для волосся є незамінними помічниками з догляду
Вітаміни для волосся є незамінними помічниками з догляду. Фото: biovit.ua

Гарне, здорове та доглянуте волосся — мрія кожної жінки.

Але водночас практично кожна дівчина добре знає про правила вибору шампуню, необхідність регулярного використання кондиціонерів для волосся та масок, але забуває про те, що волоссю потрібне ще й підживлення зсередини. Стан пасм безпосередньо залежить від того, що потрапляє в наш організм, які вітаміни і мінерали ми отримуємо та чи в достатній кількості. То ж спробуємо розібратися, які вітаміни для волосся є одними з найважливіших та незамінними.

  • Вітамін Д. Ця речовина вкрай важлива для здоров'я та нормальної роботи всього організму. Також вона приносить користь нашим кучерям — підтримує здоров'я фолікулів, знижує ризик випадання пасм та стимулює зростання нових. При дефіциті такого нутрієнта зростання волосся просто зупиняється, воно слабшає та втрачає привабливість. Також вітамін D необхідний організму для засвоєння кальцію, що відіграє важливу роль у профілактиці появи лупи та підтримці здорового кровообігу у шкірі волосистої частини голови.
  • Біотин. Цей нутрієнт також відомий як вітамін В7, ще його називають вітаміном Н. Але в народі він широко відомий як вітамін краси, і це не дивно — брак такої речовини дуже швидко позначається на стані шкіри та волосся, робить пасма ламкими та тьмяними, може спровокувати посічення та випадання. Саме тому всі вітаміни для волосся містять біотин.
  • Вітамін Е. Ця речовина є потужним антиоксидантом, що забезпечує захист локонів від окислювального стресу, під впливом якого вони стають ламкими, неживими та тьмяними. Вітамін Е допомагає уникнути таких змін або обернути їх назад, а ще він впливає на здоров'я шкіри голови, підтримує повноцінну роботу ліпідного шару дерми, знижує ризик виникнення лупи, дискомфорту та сверблячки.
  • Фолієва кислота. Такий нутрієнт також називають вітаміном В9 та його важливість для здоров'я та краси волосся складно переоцінити. Фолієва кислота зупиняє випадіння локонів та стимулює активність фолікулів для інтенсивного зростання. Також є свідчення того, що її адекватне споживання відіграє важливу роль у профілактиці появи ранньої сивини. Ще вітамін В9 збільшує обсяг пасм і додає їм здорового блиску.
  • Залізо. Це мінерал, дефіцит якого є дуже поширеною проблемою (особливо серед жінок). І така нестача стає причиною тьмяності та випадіння волосся — наші волосяні фолікули є неймовірно чутливими до дефіциту заліза, тому просто не можуть створювати нові клітини у разі його недостатнього споживання.
  • Цинк. Цей мікроелемент відіграє дуже важливу роль для хорошого самопочуття та відмінного зовнішнього вигляду. Він відповідає за регуляцію поділу клітин фолікул волосся – стимулює процеси росту, а також підтримує здорову функцію сальних залоз, знижуючи надмірну жирність пасм та попереджаючи лупу. А ще така речовина стимулює процеси регенерації та керує виробленням основних структурних компонентів волосяного стрижня, зокрема кератину та колагену.

Дізнатися ще більше про те, які вітаміни потрібні нашому волоссю, а також що ще потрібно враховувати при догляді за волоссям можна в цій розширеній статті: Вітаміни для волосся шкіри та нігтів міф чи реальність?
Багато вітамінів і мінералів можна отримати з харчових продуктів. Однак для того, щоб повсякденний раціон покривав усі потреби організму в поживних речовинах, потрібно дуже постаратися.

А у випадку того ж вітаміну Д одного харчування зазвичай не вистачає, щоб отримати його в потрібній кількості. Тому на допомогу приходять біологічно активні добавки.

Виробники пропонують різноманітні вітаміни для волосся. Здебільшого це комплексні засоби, які можуть дати помітний результат вже після одного курсу прийому — через місяць. Вони добре засвоюються та, зазвичай, не викликають небажаних побічних ефектів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую