ye-logo.v1.2

Відбудеться «гаряча лінія» щодо питань кардіологічної та кардіохірургічної допомоги

Здоров'я 375
«Гаряча лінія» відбудеться 22 серпня з 12.00 до 13.00
«Гаряча лінія» відбудеться 22 серпня з 12.00 до 13.00. Фото: ілюстративне pixabay.com

На запитання внутрішньо переміщених осіб та мешканців Хмельниччини відповідатимуть фахівці обласного серцево-судинного центру.

У вівторок, 22 серпня, з 12:00 до 13:00 відбудеться «гаряча лінія» щодо питань кардіологічної та кардіохірургічної допомоги. На запитання внутрішньо переміщених осіб та мешканців Хмельниччини відповідатимуть фахівці обласного серцево-судинного центру.

Під час повномасштабної війни Україна зіткнулася не тільки з воєнною агресією, тимчасовою окупацією частини своєї території, а й із проблемою вимушеної внутрішньої міграції населення та низкою викликів, пов'язаних із захистом прав внутрішньо переміщених осіб.

Чимало проблем виникає і з наданням спеціалізованої медичної допомоги. Про те, як отримати допомогу кардіологічного та кардіохірургічного профілю, які можливості обласного серцево-судинного центру внутрішньо переміщені особи, які мешкають на території Хмельниччини й усі інші мешканці області зможуть отримати під час «гарячої лінії» з керівництвом закладу.

«Гаряча лінія» відбудеться 22 серпня з 12.00 до 13.00. Питання можна задати за номером 067-905-95-55.

Якщо ви не можете зателефонувати у зазначений час, свої запитання можете вже писати у коментарях, у приватних повідомленнях або заздалегідь надіслати смс-повідомленням або на Вайбер чи Телеграм на цей номер. Можна надіслати запитання на електронну пошту: [email protected].

Також відбудеться пряма трансляція «гарячої лінії» у зазначений час на сторінці сайту «Є». Новини у фейсбуці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую