Гаряча тема:
- Війна
На Хмельниччині студенти викупляли обхідні листи, щоб отримати диплом
![Комендантка гуртожитку за підпис в обхідному листі здерла зі студентів 2 440 гривень.Фото obozrevatel.com Комендантка гуртожитку за підпис в обхідному листі здерла зі студентів 2 440 гривень.Фото obozrevatel.com](https://ye.ua/images/news/Na_Hmelnichchini_studenti_vikuplyali_obhidni_listi_schob_otrimati_diplom_1344328526.jpg)
За вимагання та отримання хабара притягнули до кримінальної відповідальності службову особу одного з гуртожитків навчального закладу у місті Кам‘янець-Подільському.
В обов‘язки коменданта гуртожитку серед іншого входить й підписання обхідних листів студентам, які завершують навчання. Жінка знала, що без цього документа випускники не зможуть отримати диплом про закінчення навчання, тож і скористалася цим. Свій підпис вона оцінила у суму від 100 до 200 гривень.
Працівники міліції Кам‘янець-Подільського МВ УМВС України в Хмельницькій області з‘ясували, що в результаті таких махінацій подолянка поповнила свої статки на суму 2 440 гривень.
За частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України «Одержання хабара» жінці загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.
ЮЛІЯ АДАМІК
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: