clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
mail viber wa

Афіша

У рамках Всеукраїнського проекту «Parajanov-ART» (Автор: facebook.com)

Міжнародний проект «Сергій Параджанов. Імпресія дотику»

Подія відбулась 05.08.2018 Хмельницький ВідпочинокВиставки

У рамках Всеукраїнського проекту «Parajanov-ART»

У Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття міжнародного проекту «Сергій Параджанов. Імпресія дотику». Цей захід організовує Всеукраїнський проект «Parajanov-ART», який має на меті популяризувати творчість всесвітньо відомого режисера, одного з найвидатніших митців ХХ ст. – Сергія Параджанова.Також у планах заснувати з часом Перший музей Параджанова в Україні (хоча такий неформально давно існує в Перевальській зоні, у якій Маестро відбував свій термін ще в 70-их роках минулого століття). Виставка приурочена 50-річчю виходу на екрани його фільму «Колір граната». Координатор проекту – голова Вірменського Товариства культурних зв’язків AOKS-Україна– Олена Оганесян, куратор Parajanov-ART (м. Київ). Проект «Parajanov-ART» існує понад 10 років. Перша його виставка була створена з нагоди 50-річчя кінострічки «Тіні забутих предків». Із того часу вона побувала в 68 містах України: Києві, Кам’янці-Подільському, Івано-Франківській, Полтавській областях та багатьох інших. Основний блок експозиції складають фото з колекцій Михайла Насберга (Швеція), Вінісіо Рохаса (Коста-Ріка), Юрія Мечітова (Грузія). Також до виставки увійшли живописні твори українського художника Юрія Новікова (Київ), Романа Агасяна (Харків), колажі Алли Жмайло (Київ), твори декоративно-прикладного мистецтва Андрія Алавердяна (Дніпро) тощо. Упродовж багатьох років незмінно творчість легендарного режисера ХХ ст., творця українського поетичного кіно вражає глядачів, стає відкриттям для кожного нового покоління, лишаючись поза часом у своїй вічній актуальності. Сергій Параджанов творив довкола себе особливий світ імпровізованої краси та гармонії, яка й понині резонує з творчістю молодих художників, поціновувачів таланту Майстра, сприяючи появі нових творів та креативних проектів, подібних «Parajanov-ART». Представлена експозиція, на думку організаторів, допоможе ближче познайомитись із непересічною постаттю Параджанова та доторкнутись до розгадки його феномену. Цьому сприятиме низка заходів, що відбудуться в рамках проекту, серед яких: презентація фільмів видатного українського кінорежисера Романа Балаяна «Ніч в музеї Параджанова», відновленого фільму «Колір граната», кінострічки Левона Григоряна «Код Параджанова», майстер-класи з мистецтва колажу. Деталі за телефоном (0382) 65 61 15.
Вартість квитків: у день відкриття виставки - безкоштовно (16:00 год), 20 грн - для дорослих, 10 грн - для студентів та пенсіонерів, 5 грн - для школярів.

11:00
Міжнародний проект «Сергій Параджанов. Імпресія дотику»и. Хмельницький обласний художній музей, вул. Проскурівська, 47.
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55

Оригінальний подарунок з корисною інформацією на 2019 рік

Купити "Календар на холодильник (з магнітом)"
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28