clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

Із колекції ХОХМ (Автор: https://www.facebook.com)

Виставка "Всі відтінки... Чорний"

Подія відбулась 01.03.2020 Хмельницький Виставки

Із колекції ХОХМ

23 січня о 16.00 в музейній галереї квARTира відбудеться відкриття виставки робіт з колекції Хмельницького обласного художнього музею "Всі відтінки... Чорний".
Що означає наявність кольору – об’єктивний факт природи чи емоційність людини? Чи обґрунтовано існування символізму кольорів, і якщо так, то де шукати його корені – в природі чи в самій людині? Останнім часом до розв'язання цієї проблеми долучаються психоаналітики та мистецтвознавці, які намагаються пов'язати суб'єктивний символізм кольорів з їх традиційною символікою. Кольорова наповненість полотен – те, що, в першу чергу, приваблює відвідувачів галерей та шанувальників мистецтва. Кожен колір, його відтінок, як нота в музиці, створює мелодію, ритм, темп живопису. В роботах художників він стає потужним універсальним засобом для створення цілісного образу: він і форма, і світло, і композиція, і зміст.
2020 – рік кольору в музейній галереї квARTира. Серія виставок присвячена шести кольорам та їх відтінкам акцентує увагу на властивостях кольору та демонструє розмаїття колекції Хмельницького обласного художнього музею. Живопис видатних українських художників (К. Звіринський, М. Малишко, М. Гейко, Т. Сільваші та ін.), графіка (В. Базилєв, Р. Романишин), скульптура (В. Шишов, Я. Мотика) та полотно невідомого автора в експозиції «Всі відтінки… Чорний» об’єднуються між собою, перетворюючись у потужний енергетичний сплеск. Оскільки мистецтво – дзеркало душі, яке передає почуття та емоції незалежно від географічних та часових кордонів, маємо змогу говорити про візуальний діалог між митцями та епохами. Представлені роботи демонструють, що колір, на рівні з відчуттями, в змозі транслювати абстрактні ідеї, побутові та сакральні змісти.
Колір гарний чи негарний, веселий чи похмурий, важкий чи легкий… Яким він стане особисто для вас, вирішувати тільки вам.
Деталі за номером (0382) 65 61 15.
Вартість квитків: 20, 10, 8 грн.

10:00
Виставка "Всі відтінки... Чорний". ХОХМ Хмельницький Художній Музей, вул. Проскурівська, 47.
Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.

Є. Афіша
Архів новин

<<Квітень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30