clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт

Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Кузьма Матвіюк

Кузьма Матвіюк

Всього записів: 2

Про автора: Національне відродждення

Створено: 5 Березня 2013 р.

Теги користувача

Записи користувача:


» Проблема землі...або у мутній воді легше рибу ловити

Нинішня земельна ситуація, одна з хвилюючих та найболючіших для українського селянства. Попередні реформи дали зелене світло на розпаювання землі, здачу її в оренду, провадження інтенсивних технологій. Але чи полегшало від цього?

На разі, так звані сільськогосподарські агроформування не працюють у повну силу. З'явилась серйозна проблема не добрих на руку орендарів, які виснажують землю ріпаком або ж орендуючи сільськогосподарські землі, переоформлюють їх у місце для забудови.

А чого вартий державний земельний кадастр, якщо і тут виявлені неточності і розбіжності карт та електронної зйомки?

Саме тому, заради сумісної боротьби, усі небайдужі почали об'єднуватися у Комітет захисту рідної землі, який на чолі з Кузьмою Матвіюком, в обласному центрі, зібрав активістів у форматі круглого столу, щоб розглянути стан земельних справ та обговорити основні пункти спільної стратегії, яка б поклала край зазіханню на землю.

ВО “Свобода” в особі запрошеного Ігоря Сабія, вже давно пропо...3 Квітня 2013, 16:02:13 2552 0

» Смертельна загроза

І сьогодні наш селянин спокійний, бо впевнений, що він буде так само потрібний китайцеві, арабові, єврею – всім, хто прийде на його землю. Він спокійний, як їжачок, якому не страшний ніякий звір, бо він має колючки. Їжачок вільно перебігає автомобільну трасу, не усвідомлюючи, що колючки вже не рятують його від протекторів Камазів і Кразів. Так само і наш селянин не усвідомлює, що змінилась епоха, що він вже нікому не потрібен, тільки його земля.
Комітет захисту рідної землі заручився підтримкою опозиційних депутатів. 15 лютого 2013 року в приміщені Хмельницької торгово-промислової палати відбулася зустріч народних депутатів України від Хмельниччини з членами Хмельницького комітету захисту рідної землі.
В роботі круглого столу взяли участь народні депутати України Кравчук В.П., Лабазюк С.П. і Лукашук О.Г.
На обговорення було винесено одне-єдине питання: які закони наші обранці мають прийняти, аби зберегти нашу землю.
У вступному слові голова обласного комітету захисту рідної землі (КЗРЗ) К. Матвіюк сказав: «Ми розглядаємо намір продавати нашу землю, як посягання на життя наш...5 Березня 2013, 09:50:01 7064 0Курси валют на 02.12.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.34
27.36
30.92
30.94

Архів новин

<<Грудень 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31