ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Правоохоронці «зацікавилися» ремонтом дороги в Теофіполі

Олександр НІКІТІН Кримінал 3931
За версією досудового слідства, у Тефополі за ремонт дороги безпідставно сплатили понад 200 тисяч гривень
За версією досудового слідства, у Тефополі за ремонт дороги безпідставно сплатили понад 200 тисяч гривень. Фото: з архіву

Є припущення, що з бюджету сплатили зайві 200 тисяч гривень.

На Хмельниччині виявлено факт розтрати бюджетних коштів, виділених з місцевого бюджету на капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з вулиць Теофіполя. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

«Встановлено, що на ремонт дороги з місцевого бюджету виділено близько 1,2 мільйони гривень, - йдеться в повідомленні. - На підставі договору, укладеного у 2017 році між Теофіпольською селищною радою та одним із товариств, останнє взяло на себе зобов’язання провести відповідні роботи. Однак, в ході контрольної перевірки виконання договірних зобов’язань встановлено невідповідність обсягу та якості проведених підрядником робіт, внаслідок чого, за попередніми підрахунками, з бюджету безпідставно сплачено більше 200 тисяч гривень».

За вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем). Проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення обставин та кола осіб, причетних до вчинення злочину.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас