ye-logo.v1.2

На Шепетівщині провели в останню земну дорогу захисників Богдана Перловського та Олексія Владюка

Суспільство 4122
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: Шепетівської міської ради

Герої полягли за Україну.

З полеглими захисниками України, які поклали життя в боях з російськими окупантами, прощалися сьогодні, 23 квітня, на Шепетівщині. В останню дорогу провели Богдана Перловського та Олексія Владюка.

До Ганнопільської громади «на щиті» повернувся Герой-захисник Богдан Ростиславович Перловський.

Як повідомляють в Ганнопільській громаді, Богдан Перловський народився в селі Великий Скнит 8 січня 1981 року. Там і закінчив школу. Разом з дружиною та трьома доньками жив у селі Досін. У липні 2022 року був призваний на військову службу. Від 20 серпня 2023 року вважався зниклим безвісти.

«Після нестерпних восьми місяців очікування та сподівання сім'я отримала сповіщення про те, що солдат Богдан Перловський, навідник зенітного артилерійського відділення, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України, загинув біля населеного пункту Бахмут Донецької області 20 серпня 2023 року…», - повідомляють у громаді.

Сьогодні, 23 квітня, захисник навіки повернувся додому. Поховали Героя на кладовищі у селі Глинники…

До Ганнопільської громади «на щиті» повернувся Герой-захисник Богдан Ростиславович Перловський. Фото: зі сторінки Ганнопільської громади у фейсбуці

А Шепетівська громада провела сьогодні в останню земну дорогу славного українського воїна, сержанта Шепетівського 88 батальйону територіальної оборони Олексія Юрійовича Владюка.

Як зазначають в Шепетівській міській раді, Олексій Владюк народився 21 вересня 1977 року у селищі Антоніни Красилівського району, дитинство та юність пройшли в Шепетівці. Після строкової служби у десантних військах ЗСУ юнак повернувся до рідного міста.

«Олексій був працьовитим і невтомним, чоловіком, якому піддавалась будь-яка робота, хоч її у його житті було чимало. Познайомився з майбутньою дружиною - Наталею та не мав сумнівів, що вона - його доля. Створивши сім'ю, в мирі й злагоді виховували двійко дівчаток - Марію та Поліну. Олексій безмежно любив донечок, намагався проводити з ними багато часу. Вони не сиділи вдома, він так хотів показати їм весь світ, возив на різні екскурсії й прогулянки. Цінував кожну хвилину у колі найрідніших. Та повномасштабне вторгнення ворога змінило все…», - розповідають у громаді про Героя.

З перших днів, покинувши роботу водія шепетівської станції екстреної медичної допомоги, Олексій приєднався до Шепетівського 88 батальйону ТРО. Службу проходив медиком. Тримав оборону Бахмуту та Лиману. Двічі був поранений, за стійкість та мужність мав відзнаки й нагороди...

Олексій Владюк загинув 21 квітня 2024 року… Сьогодні він знайшов останній спочинок на рідній землі…

Олексій Владюк загинув 21 квітня 2024 року… Фото: Шепетівської міської ради

Вічна шана Героям...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую