ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Звільнення від покарання – вердикт Феміди винуватцю смертельної ДТП

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1440
Рік іспитового строку – вердикт Феміди винуватцю смертельної ДТП
Рік іспитового строку – вердикт Феміди винуватцю смертельної ДТП. Фото: kma.court.gov.ua

В судовому засіданні обвинувачений пояснив, що його засліпив зустрічний транспорт, тому вчасно помітити пішохода він не зміг.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав жителя Хотинського району винним за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого).

«Чоловіку призначили три роки позбавлення волі, однак від відбування покарання звільнили з річним іспитовим строком. При цьому права керувати автівкою винуватця не позбавляли», - повідомляють в прес-службі Апеляційного суду Хмельницької області.

Додають, що згідно із вироком, уродженець Чернівеччини проявив неуважність, не вибрав безпечної швидкості і не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого на пішохідному переході збив чоловіка. Від отриманих травм той помер на місці пригоди.

«В судовому засіданні обвинувачений пояснив, що його засліпив зустрічний транспорт, тому вчасно помітити пішохода він не зміг. Обираючи покарання суд врахував ряд пом’якшуючих обставин: повне визнання вини і щире каяття, відсутність судимості, інвалідність 1-ї групи, наявність на утриманні трьох неповнолітніх дітей, позитивні характеристики. Обтяжуючих обставин не встановили. Потерпіла також просила не відбирати у винуватця волю», - повідомляють у прес-службі суду.

Рішення не позбавляти чоловіка права керування суд мотивував тим, що таке йому життєво необхідне через захворювання його самого та малолітнього сина. Останньому може бути потрібна невідкладна медична допомога, а негайне прибуття швидкої у сільську місцевість є утрудненим.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую