ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

В Ізяславській райлікарні «недорахувалися» 920 тисяч гривень

Олександр НІКІТІН Кримінал 782
Аудитори в Ізяславській райлікарні виявили порушень на 920 тисяч гривень
Аудитори в Ізяславській райлікарні виявили порушень на 920 тисяч гривень. Фото: captio.net

Про порушення відзвітували аудитори.

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Ізяславської центральної районної лікарні виявили порушення законодавства, що призвели до втрат на суму 920 тисяч гривень. Про це повідомили в прес-службі відомства.

Перевірка «зачепила» проміжок часу з першого січня 2016 року по липень цього року. «Зокрема, проведеними під час ревізії контрольними обмірами здійсненого комерційною структурою у 2016 році ремонту приміщення поліклініки не підтверджено факт виконання робіт на суму понад 650 тисяч гривень, - йдеться в повідомленні прес-служби управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області. - Також під час контрольного заходу встановлено, що Ізяславська центральна районна лікарня у грудні 2017 року провела оплату за послуги з постачання теплової енергії на суму 199 тисяч гривень, з яких фактично не отримано».

Під час ревізії лікарнею усунуто виявлених порушень на суму 906 тисяч гривень, зокрема, 199 тисяч гривень повернуто до районного бюджету. Про результати ревізії аудитори повідомили правоохоронні органи та Ізяславську районну державну адміністрацію.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео