ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

Вбивство у Славуті: апеляція залишила без змін вирок курсантам та дружині, що замовила свого чоловіка

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1244
Після холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з Хмельниччини повернулися до Львова
Після холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з Хмельниччини повернулися до Львова. Фото: з архіву

Перед судом постали і виконавці, і замовниця.

На Хмельниччині військова прокуратура відстояла в апеляційній інстанції покарання двом курсантам військового вишу та їх замовнику за замовне вбивство. Так, 5 грудня, ко­ле­гія суд­дів су­до­вої па­ла­ти з роз­гля­ду кри­мі­наль­них справ Хмель­ницько­го апе­ля­цій­но­го су­ду під­три­ма­ла по­зи­цію вій­сько­вої про­ку­ра­ту­ри та за­ли­ши­ла без змін ви­рок су­ду пер­шої ін­стан­ції, пов­ністю від­мо­вив­ши у за­до­во­ле­ні апе­ля­цій­них скарг об­ви­ну­ва­че­них та їх за­хис­ни­ків.

Нагадаємо, мова йде про події 2016 року, повідомляє прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України.

"У суді доведено, що взимку 2016 року мешканка м. Славута, на ґрунті особистих неприязних стосунків, вирішила вбити свого чоловіка, так як останній після розлучення прагнув самостійно виховувати їхню спільну дитину, що зовсім не входило в її плани. Тож до найменших деталей спланувала з виконавцями хід злочину. Зокрема, один із курсантів Академії, діючи на замовлення 31-річної дружини покійного, завітав у гості до потерпілого і умисно наніс численні удари по голові чоловіка. У цей же час для підмоги в разі опору жертви за діями виконавця злочину спостерігав його спільник – товариш по навчанню. Після цього холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з Хмельниччини повернулися до м. Львова", - йдеться у повідомленні військової прокуратури Західного регіону України.

Як раніше повідомлялося, Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області у відкритому судовому засіданні визнав винними двох курсантів Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного у вчиненні злочину, передбаченого п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України, а також цивільну особу - у вчиненні злочину, передбаченого п.п.11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство на замовлення, вчинене з корисливих мотивів групою осіб).

Суд врахував усі обставини та призначив покарання у виді позбавлення волі строком по 15 років – замовнику вбивства та виконавцю, а також 12 років – співучаснику. Окрім того, як додаткове покарання курсантам призначив конфіскацію всього їхнього майна, оскільки вони вчинили умисне вбивство, ще й з користі.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео