ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Замовне вбивство в Славуті: посадили і замовника, і виконавців

Олександр НІКІТІН Кримінал 2318
Виконавець та замовник вбивства отримали по 15 років тюрми, а співучасник - 12 років
Виконавець та замовник вбивства отримали по 15 років тюрми, а співучасник - 12 років. Фото: з архіву

На лаві підсудних опинилися двоє курсантів та дружина вбитого чоловіка.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винними двох курсантів Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у замовному вбивстві, яке сталося взимку 2016 року.

За повідомленням прес-служби військової прокуратури Західного регіону України, у суді доведено, що мешканка Славути, на грунті особистих неприязних стосунків, вирішила вбити свого чоловіка. Причина? Чоловік після розлучення прагнув самостійно виховувати їхню спільну дитину, а не входило в плани жінки.

«Тож, діючи умисне, до найменших деталей спланувала з виконавцями хід злочину, - повідомляють у військовій прокуратурі. - Зокрема, один із курсантів Академії, діючи на замовлення 31-річної дружини покійного, завітав у гості до потерпілого і умисно наніс численні удари молотком по голові чоловіка. У цей же час для підмоги в разі опору жертви за діями виконавця злочину спостерігав його спільник – товариш по навчанню. Після цього холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з Хмельниччини повернулися до Львова».

Перед судом постали не лише виконавці, а й замовниця. Жінку та одного з курсантів позбавили волі на 15 років, ще один курсант отримав 12 років ув’язнення. На вирок Шепетівського суду ще може бути подана апеляція, а тому воно не набрало законної сили.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас